کد خبر : 2020086 | 19 اردیبهشت 1403 ساعت 22:29 | 42.3K بازدید | 33 دیدگاه

امانوئل پتی

بارسلونا باید این بازیکن را بفروشد

امانوئل پتی، هافبک سابق تیم‌های بارسلونا و آرسنال، به باشگاه کاتالانی توصیه کرد فرانکی دی‌یونگ را به فروش برساند.

بارسلونا باید این بازیکن را بفروشد

به گزارش "ورزش سه"، هافبک هلندی ۲۶ ساله در پنجره‌‌های نقل و انتقالاتی اخیر چندین‌بار با احتمال انتقال به منچستر یونایتد و اخیراً بایرن مونیخ مواجه شده است اما تاکنون تمایلش را برای ماندن در بارسلونا حفظ کرده است.

به نظر می‌رسد بارسلونا در نظر دارد در پنجره نقل و انتقالات آتی تکلیف دی‌یونگ را روشن کند و حتی پیشنهادهای مناسب برای این بازیکن را بررسی کند. امانوئل پتی معتقد است با توجه به اینکه بارسلونا نمی‌تواند بازیکنان جوانی مانند پدری، گاوی، لامینه یامال و پائو کوبارسی‌ را بفروشد، باید بازیکنان باسابقه‌تر را برای فروش در دسترس قرار دهد.

او گفت: «من کاملا موافقم که آنها باید به جوانان پایبند باشند. این واقعیت است که آنها در حال حاضر درآمد زیادی ندارند و با مشکلات مالی زیادی مواجه هستند. آنها باید به سطح اول فوتبال جهان بازگردند و این جوانان نماینده آینده باشگاه هستند.

2019816

حتی فروختن آنها باعث مشکلاتی در رختکن و خود باشگاه می‌شود. هواداران را تصور کنید که اخبار فروش ستاره‌های جوان‌شان را می‌شنوند. اصلا قابل درک نیست.

آنها باید به سراغ بازیکنانی به‌جز جوانان بروند. برای مثال دی‌یونگ باید باشگاه را ترک کند. الان چهار پنج سال است که آنجا بوده و تاثیری نداشته است. او بازیکن خوبی است، اما به بارسلونا نمی‌خورد. او باید برود و صادقانه بگویم، فکر می‌کنم باید در انگلیس بازی کند.

علاوه‌بر او بازیکنان باتجربه دیگری هم هستند که می‌توانند باشگاه را ترک کنند و بارسا با فروش آنها مشکلات مالی‌اش را بهتر کند.»

دیدگاه‌ها