کد خبر : 2020124 | 20 اردیبهشت 1403 ساعت 07:26 | 130.3K بازدید | 108 دیدگاه

دور و نزدیک نقل و انتقالات لوس بلانکوس در تابستان

چهار جانشین احتمالی برای تونی کروس (گزارش)

رسانه‌های اسپانیایی از 4 نام به‌عنوان جانشینان کروس برای آینده رئال مادرید صحبت کردند.

چهار جانشین احتمالی برای تونی کروس (گزارش)

به گزارش "ورزش سه"، به یک ماه پایانی فوتبال اروپا نزدیک شده‌ایم و به‌زودی اخبار بازار نقل و انتقالات هم بیشتر خواهد شد. در این بین به نظر می‌رسد در تابستان امسال لوکا مودریچ کروات از رئال مادرید جدا شود و پس از آن تونی کروس آلمانی همکار او هم انتظار است قراردادش را تا سال 2025 ادامه دهد.

این زوج که در میان بهترین هافبک‌های تاریخ فوتبال قرار دارند، مدتی است که از تفکرات و برنامه باشگاه رئال مادرید برای تغییرات در این پست و استفاده از چهره‌های جوان‌تر با خبر هستند اما اصلی ترین نکته این است که حضور اورلین شوامنی، ادواردو کاماوینگا و جود بلینگهام در نقش کروس تاثیری نگذاشته و کارشناسان معتقد هستند سران این تیم باید برنامه نقل و انتقالاتی مدنظرشان را برای پر کردن جای خالی کروس را در فصل بعد شروع کنند.

اکنون 4 گزینه برای رئال مادرید در دسترس هستند که شرایط فنی آنها باعث می‌شود تا سران این تیم با آنها به عنوان یک گزینه مناسب برای جانشینی کروس اقدام کنند.

یاشوا کیمیش
آینده کیمیش با توجه به اخباری که از او می‌شنویم با تغییرات زیادی قرار است همراه شود و این بازیکن آلمانی هم مشتاق یک چالش جدید است. این بازیکن 29 ساله با عملکرد فوق‌العاده خود توانسته در بایرن مونیخ به تمام افتخارات ممکن برسد و این موضوع باعث شده تا او به فکر یک چالش باشد. کیمیش از نظر جنگندگی و تلاش نسبت به کروس وضعیت بهتری دارد اما در خلاق بودن کروس نسبت به هوطنش هیچ شکی وجود دارد.

کیمیش در این تابستان وارد 12 ماه پایانی قراردادش می‌شود و این احتمال وجود دارد که سران این تیم مونیخ به احتمال جدایی او فکر کنند.

2014212

رودری
هافبک اسپانیایی منچسترسیتی که هر هفته آمار شکست‌ناپذیری‌اش تمدید می‌شود، با اینکه بازیکن سابق اتلتیکومادرید است و زیر نظر پپ گواردیولای اسپانیایی بازی می‌کند، نسبت به حضور در رئال مادرید بی‌تمایل نبوده. او 15 ماه یا به عبارت دیگر در 70 بازی متوالی شکست نخورده و هواداران منچسترسیتی راز نتایج درخشان سیتیزن‌ها را در حضور او می‌دانند. امضای قرارداد با او دشوار خواهد بود ولی برای رئال مادرید هیچ اتفاقی دشوار نخواهد بود.

2007555

ازکیل پالاسیوس
شاگرد آرژانتینی آلونسو پیشتر مورد توجه زیدان قرار گرفته بود و حالا در شرایطی که احتمال حضور ژابی در رئال مادرید وجود دارد، ترک بای آرنا هرگز اتفاق دور از انتظاری نیست. او یک چرخ دنده مهم در ترکیب لورکوزن بوده که بیشترین خطا در هر بازی به‌صورت میانگین روی او صورت گرفته و بالا ترین دقت را در پاس‌های خود نسبت به بازیکنان لورکوزن دارد.

2019895

مارتین زوبیمندی
یکی از گزینه‌های نزدیک به مادرید، هافبک سوسیداد است. بند آزادسازی 60 میلیون یورویی او به نظر دیگر فعال شود چرا که بارسلونا و آرسنال برای به خدمت گرفتن او بسیار هیجان دارند و هیچ بعید نیست که برای 25 سالگی او را با پیراهن تیم دیگری ببینیم.

1953762

دیدگاه‌ها