کد خبر : 2020128 | 20 اردیبهشت 1403 ساعت 08:30 | 26.8K بازدید | 70 دیدگاه

ملاثانی تکلیف فجر و چادرملو را مشخص می‌کند

با توجه به جدول لیگ دسته اول، مدعیان اکنون در انتظار مشخص شدن وضعیت دیدار جنجالی و معوقه فجر و استقلال ملاثانی هستند.

ملاثانی تکلیف فجر و چادرملو را مشخص می‌کند

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان مهدی رجب‌زاده و سعید اخباری در کنار نفت مسجدسلیمان - که هر چند شانس صعودش کمتر شده اما ناامید نیست - جنگ بزرگی را برای دیگر سهمیه صعود به لیگ برتر دنبال می‌کنند.

چادرملو روز گذشته کاملا مقابل تیم قعرنشین خوشه طلایی به دردسر افتاد و در دقایق پایانی موفق شد به برد دست یابد. هرچند فجر سپاسی نیز در دربی شیراز و مقابل شاگردان ستار زارع کار آسانی پیش رو نداشت و یک نیمه نگران کننده و پر ‌استرس را برای رسیدن به امتیاز دنبال کرد.

اکنون فجر با یک امتیاز کمتر در جایگاه سوم جدول و پشت سر چادرملو قرار گرفته است. آنها البته یک بازی کمتر از شاگردان سعید اخباری داشته‌اند و باید چشم انتظار کمیته انضباطی و استیناف برای مشخص شدن تکلیف بازی معوقه با استقلال ملاثانی باشند. کمیته انضباطی در وهله اول رای به تکرار این بازی داده است که با اعتراض فجری‌ها همراه شده است. مهدی رجب‌زاده نیز طی گفت‌وگویی که بعد از دیدار با شهر راز با خبرنگار ما داشت، مدعی شده بود که آنها با حضور در اهواز و انجام تمامی مراحل حضور مقابل حریف خود کاملا محق به کسب نتیجه هستند و این کوتاهی باشگاه استقلال ملاثانی بوده که بازی به انجام نرسیده و طبق قانون باید سه - هیچ به سود شیرازی‌ها شود.

در نهایت باید دید کمیته استیناف چه تصمیمی برای این بازی و ‌نتیجه آن خواهد گرفت؛ هرچند نباید از فینال جنجالی که قرار است بین چادرملو و فجر سپاسی برگزار شود نیز به سادگی گذشت، دیداری که قطعا بخش مهمی از تکلیف صعود به لیگ برتر را مشخص خواهد کرد.

دیدگاه‌ها