کد خبر : 2020130 | 20 اردیبهشت 1403 ساعت 08:20 | 11.1K بازدید | 3 دیدگاه

توقع هواداران را بالا بردیم و می‌جنگیم

احمدی: باید با چهار گل برنده می‌شدیم

هافبک جنگنده ملوان می‌گوید اعضای این تیم باعث بالا رفتن انتظار هواداران شده‌اند و به همین دلیل باید در هفته‌های آینده برای کسب نتایج بهتر تلاش کنند.

احمدی: باید با چهار گل برنده می‌شدیم

به گزارش "ورزش سه"، ملوان در هفته بیست و ششم لیگ برتر از یک شکست خانگی مقابل هوادار گریخت و به تساوی ۱-۱ رسید. مهران احمدی در مورد این بازی به خبرنگار ما گفت: کادر فنی و بچه‌های ما تیم هوادار را به خوبی آنالیز کرده بودند اما متاسفانه خیلی زود گل خوردیم و کمی شرایط تغییر کرد. با این حال خدا را شکر به این شخصیت رسیده‌ایم و می‌توانیم حتی پس از عقب افتادن بازی نتیجه را برگردانیم و به بازی بازگردیم.

او ادامه داد: در کل به نظر من بازی خیلی خوبی بود و ما می‌توانستیم با سه یا چهار گل پیروز این میدان باشیم که متاسفانه از فرصت‌هایمان به خوبی استفاده نکردیم و بازی با نتیجه مساوی به پایان رسید. البته خوشبختانه در زمین خودی حداقل یک امتیاز را کسب کردیم و دست خالی از میدان بیرون نرفتیم.

احمدی درباره قضاوت داور مسابقه عنوان کرد: همانطور که کارشناسان داوری اعلام کردند یک پنالتی باید برای ما گرفته می‌شد که اینگونه نشد. ضمن اینکه در یک صحنه دیگر هم بازیکنان حریف پیراهن محمدرضا سلیمانی را کشیدند که باز هم باید پنالتی گرفته می‌شد و نشد. امیدوارم کمیته داوران در این هفته‌ها که حساسیت مسابقات بیشتر شده است، دقت خود را در انتخاب داوران افزایش دهد تا حق هیچ تیمی ضایع نشود. شما به بازی‌های اخیر ملوان نگاه کنید؛ از بازی پرسپولیس به بعد صحنه‌هایی را به ضرر ملوان سوت می‌زنند که این مسئله در حال ضربه زدن به تیم است.

2004111

این بازیکن در مورد بالا رفتن توقع هواداران گفت: خود ما باعث بالا رفتن توقع هواداران شدیم و حالا آنها حق دارند که از نتایج چند هفته اخیر ناراحت باشند. ما باید نتایج بهتری را کسب می‌کردیم و حالا هم سعی می‌کنیم در هفته‌های آینده طوری عمل کنیم که در خور نام ملوان و هواداران این تیم باشد چرا که آنها در سرما و گرما و هوای بارانی و یا شرجی کنار ما بودند و باید هر طور که شده قسمتی از لطف آنها را یک رتبه‌ی خوب جبران کنیم.

هافبک ملوان که از بهترین پاسورهای تیمش بوده است، در پاسخ به اینکه چرا اخیرا موفق به دادن پاس گل نشده گفت: در نیم فصل دوم بازی‌ها حساس‌تر شده‌اند و تیم‌ها بسته‌تر بازی می‌کنند که همین موضوع باعث کم شدن آمار گل و پاس گل‌ها شده است. البته من خودم به شخصه به این آمار اهمیت نمی‌دهم. برای من موفقیت ملوان بالاتر از هر چیزی است.

احمدی در پایان گفت: مثل همیشه از هوادرانمان تشکر ویژه می‌کنم که در تمام شرایط ما را تنها نگذاشتند. من این قول را می‌دهم برای نام بزرگ ملوان بجنگیم تا جایگاه در خور تیم کسب کنیم.

دیدگاه‌ها