کد خبر : 2020131 | 20 اردیبهشت 1403 ساعت 08:45 | 70.7K بازدید | 15 دیدگاه

روزهای غریبانه هافبک اسبق پرسپوليس در شیراز

میلاد غریبی برای فوتبال‌دوستان نامی آشنا محسوب می‌شود؛ ستاره‌ای که علی‌رغم استعدادی که داشت به آنچه که انتظارش می‌رفت نرسید.

روزهای غریبانه هافبک اسبق پرسپوليس در شیراز

به گزارش “ورزش سه”، هافبک تکنیکی و لاغر اندام که خیلی زود پسوند ستاره را در کنار نام خود قرار داد و مدعیان و تیم‌های صاحب‌نام لیگ برای به خدمت گرفتنش صف کشیدند.

در این بین اما محمد رویانیان بود که در ادامه مسیر جاه‌طلبی دیوانه‌وارش برای پرسپوليس، او را نیز به اردوگاه سرخ‌ها کشاند.

او اما در جمع ستاره‌های کهکشانی پرسپوليس نتوانست آنطور که انتظارش می‌رفت رشد کند و حواشی‌ها هم مانع از این اتفاق شدند تا جدایی زودهنگامی را تجربه کند. سیل انتقادات و حواشی‌ها باعث شد تا ستاره‌ای که نیمی از تیم‌های لیگ برتری برای او سر و دست می‌شکستند بعد از یک فصل ناکامی در پرسپوليس به‌صورت قرضی واگذار شود. اما او در ذوب‌آهن نیز نتوانست به روزهای اوج خود نزدیک شود تا رفته رفته مسیر متفاوتی را دنبال کند. پدیده مشهد، فجرسپاسی و در ادامه رفته رفته به سمت لیگ یک.

2019903

میلاد غریبی این روزها در شهر راز شیراز کار را در سکوتی باورنکردنی و عجیب در ۳۱ سالگی دنبال می‌کند. درست ۱۰ سال قبل در پرسپوليس اما اوضاع برای او متفاوت‌تر بود. او هرچند با کیفیت و تجربه قابل توجهش نسبت به بازیکنان لیگ یکی، کار را دنبال می‌کند اما اگر در دوره‌ای که در پرسپوليس فرصت حضور یافت، تصمیماتی منطقی‌ و حرفه‌ای‌تر‌ می‌گرفت، قطعا سرنوشت متفاوت و بهتری را دنبال می‌کرد.

دیدگاه‌ها