کد خبر : 2020175 | 20 اردیبهشت 1403 ساعت 14:19 | 29.7K بازدید | 81 دیدگاه

شاگردان عنایتی به هفته آخر توجهی ندارند؛

بی‌توجهی پیکان به جنگ استقلال و پرسپولیس

خودروسازان توجهی به تقابل رسانه‌ای و اعتراض باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس ندارند.

بی‌توجهی پیکان به جنگ استقلال و پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که محل میزبانی هوادار از پرسپولیس و پیکان از استقلال به‌عنوان معمای بزرگ هفته‌های پایانی لیگ برتر تلقی می‌شود، اما مدیران باشگاه پیکان بدون سر و صدا مشغول انجام فعالیت‌های خود هستند و وارد مباحث مربوط به میزبانی از استقلال در آخرین بازی لیگ امسال نشده‌اند.

طبق اعلام سازمان لیگ، باشگاه پیکان باید در هفته سی‌اُم در ورزشگاه پاس قوامین میزبان استقلال باشد. از سوی دیگر، هواداران استقلال معتقدند با توجه به اینکه جنگ قهرمانی بالا گرفته و شاید به هفته آخر بکشد، حق دارند از تیم خود در استادیوم حمایت کنند، ولی این استادیوم شرایطی دارد که نمی‌تواند میزبان تماشاگران باشد و از این رو، بازی بدون تماشاگر خواهد بود؛ موضوعی که برخی از مدیران و مسئولان استقلال هم به آن اعتراض دارند.

مدیران باشگاه پرسپولیس نیز از اینکه در دیدار هفته بیست و هفتم لیگ برتر باید در ورزشگاه خالی از تماشاگر پاس قوامین، میهمان هوادار باشند، شکایت دارند اما این موضوع هیچ ارتباطی به مدیران دو باشگاه هوادار و پیکان ندارد و آنها چاره‌ای جز برگزاری بازی‌های خانگی خود در استادیوم پاس با پروتکل تحت حمایت و نظارت سازمان لیگ ندارند.

به همین سادگی، جنگ بزرگی بین استقلال و پرسپولیس درگرفته که همه رسانه‌ها را درگیر خود کرده، اما مدیران باشگاه پیکان نسبت به این جنگ بزرگ، کاملا بی‌توجه هستند و در کمال آرامش به انجام کارهای خود مشغول هستند و تمرکز اصلی پیکان کسب امتیازات بیشتر و قطعی شدن حضورشان در لیگ فصل آینده است.

دیدگاه‌ها