کد خبر : 2020178 | 20 اردیبهشت 1403 ساعت 14:33 | 70K بازدید | 34 دیدگاه

یک امتیاز تا اولین جام دوران مربیگری ساپینتو

ریکاردو ساپینتو برای کسب اولین عنوان قهرمانی دوران مربیگری خود در رقابت‌های لیگ داخلی تیم‌هایی که هدایت آنها را برعهده داشته، یک امتیاز فاصله دارد.

یک امتیاز تا اولین جام دوران مربیگری ساپینتو

به گزارش "ورزش سه"، هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر قبرس روز شنبه برگزار خواهد شد و به شکل جالب توجهی تکلیف تیم قهرمان به دیدار میان آپوئل و لارناکا کشیده شده و تیمی که بتواند نتیجه مورد نظر خود را در این بازی کسب کند، جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد.

در حال حاضر آپوئل و لارناکا هر دو 72 امتیازی هستند ولی از آنجایی که در لیگ قبرس نتایج رو در رو ملاک قرار دارد، به دلیل عملکرد بهتر شاگردان ساپینتو، آنها در صدر جدول رده‌بندی قرار دارند و با کسب یک تساوی نیز می‌توانند جام را بالای سر ببرند.

آپوئل در شرایطی که هنوز صدرنشین قبرس است که این در دور قهرمانی بسیار ضعیف عمل کرده به نحوی که از 9 دیدار تعیین کننده در دور قهرمانی 4 بار تن به شکست داده و یک بار نیز با نتیجه تساوی متوقف شده و در کل تنها 13 امتیاز کسب کرده و آنها خوش شانس بوده‌اند که رقبایشان نیز لغزش‌های عجیبی داشته‌اند.

2019971

در سمت مقابل، لارناکا با کسب 19 امتیاز از 9 بازی دور قهرمانی، عملکرد بهتری داشت ولی این تیم در دیدار هفته قبل مقابل تیم رده ششمی آنورتوسیس، با گل دقیقه 93 متوقف شد تا در بدترین زمان ممکن، فرصت رسیدن به صدر جدول را از دست بدهد.

حالا و در روز پایانی، سعید مهری و یارانش می‌توانند با یک تساوی نیز قهرمانی را از آن خود کنند. این مسابقه در زمین خانگی آپوئل برگزار می‌شود و تمامی بلیت‌ها نیز از چند روز پیش به فروش رفته و همه در انتظار بیست و نهمین قهرمانی تاریخ آپوئل در رقابت‌های لیگ داخلی هستند.

ساپینتو که با استقلال قهرمانی سوپرجام و با استاندارد لیژ قهرمانی جام حذفی را کسب کرده، حالا در آستانه کسب نخستین قهرمانی دوران مربیگری خود در رقابت‌های لیگ داخلی است تا آپوئل نیز پس از پنج سال ناکامی در لیگ قبرس، به قهرمانی برسد.

دیدگاه‌ها