کد خبر : 2020205 | 20 اردیبهشت 1403 ساعت 17:29 | 55.6K بازدید | 135 دیدگاه

حتی اسطوره نیز نفرین شد

نویر در باشگاه کاریوس: رئال گلرها را جادو می‌کند!

مانوئل نویر دیشب با اشتباه فردی خود زمینه‌ساز کامبک رئال شد ولی او اولین دروازه‌بانی نیست که برابر رئال اشتباه وحشتناکی مرتکب می‌شود.

نویر در باشگاه کاریوس: رئال گلرها را جادو می‌کند!

به گزارش "ورزش سه"، مورد اشتباهات فردی دروازه‌بان‌ها در لیگ قهرمانان برابر رئال، موردی قابل مطالعه است. حتی بزرگ‌ترین‌ها، مانند مانوئل نویر، نیز در دام رئال می‌افتند و اشتباهاتی غیرقابل بخشش مرتکب می‌شوند که باعث برتری رئال و ناکامی تیمشان می‌شود.

2020021

نویر، یکی از بهترین دروازه‌بانان تاریخ، دیشب یک بازی کاملاً بی‌عیب و نقص انجام داده بود ولی جادوی رئال مادرید یا هر چیز دیگری که باعث این اشتباهات می‌شود، به یکباره ظاهر شد. 

شوت وینیسیوس شدت و قدرت زیادی نداشت و به نظر نویر راحت مهارش می‌کرد ولی او توپ را ناقص دفع کرد تا خوسلو روی ریباند گل مساوی را در دقیقه 88 بزند. از همان لحظه ورق برگشت و رئال سه دقیقه بعد گل دوم را نیز توسط خوسلو زد و راهی فینال شد.

در زیر مروری داریم بر اشتباهات عجیب گلرهای دیگر برابر رئال در لیگ قهرمانان

2020023

آلیسون (لیورپول)

در لیگ قهرمانان فصل گذشته در آنفیلد، آلیسون بود که گل تساوی را به رئال مادرید هدیه داد. دروازه‌بان برزیلی مقابل وینیسیوس توپ را به بدترین شکل ممکن دفع کرد و رئال گل مساوی را زد. بازی‌ای که لیورپول با دو گل پیش بود ولی رئال 2-5 برد.

2020022

اِسوِن اولرایش (بایرن مونیخ)

درست مثل دیشب، اما در ماه می‌ 2018، زمانی که اولرایش جانشین نویر مصدوم شده بود، او اشتباه بسیار بدی مرتکب شد. گلر دوم بایرن پاس هم تیمی خود را نتوانست کنترل کند و لیز خورد تا کریم بنزما موفق به زدن گل شود. بازی 2-2 شد و رئال به فینال لیگ قهرمانان رفت.

1623315

لوریس کاریوس (لیورپول)

در فینال همان فصل، رقیب مادرید، لیورپول بود و کهکشانی‌ها 3-1 برنده شدند. فراتر از جنجال‌های پیرامون مصدومیت صلاح با خطای راموس، نقش کاریوس در شکست لیورپول غیر قابل انکار بود. او در ابتدای نیمه دوم توپ را به جای هم تیمی‌اش به بنزما پاس داد تا او گل اول رئال را بزند. کاریوس روی گل سوم رئال توسط بیل نیز مقصر بود.

2020025

جانلوئیجی دوناروما (پاری سن ژرمن)

در بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان فصل 22-2021 در حالی‌که پی اس جی با یک گل پیش بود، دوناروما آنقدر تعلل کرد تا بنزما توپ را از او بگیرد و گل مساوی را بزند. با همان گل ورق برگشت و رئال به سرعت دو گل دیگر نیز زد و راهی دور بعد شد.

2020024

ادوارد مندی (چلسی)

سال 2022 رئال مادرید پس از حذف پاری سن ژرمن باید به مصاف قهرمان وقت لیگ قهرمانان اروپا یعنی چلسی رفت. در بازی رفت در استمفورد بریج، ادوارد مندی بود که یک پاس بد برای آنتونیو رودیگر ارسال کرد ولی بنزما توپ را گرفت و موفق به ثبت سومین گل تیمش شد. رئال بازی را 1-3 برنده شد.

دیدگاه‌ها