کد خبر : 2020206 | 20 اردیبهشت 1403 ساعت 17:35 | 33.6K بازدید | 161 دیدگاه

استقلالی‌ها از موعود خاطرات خوبی دارند

چهارمین قضاوت بنیادی‌فر برای استقلال

موعود بنیادی‌فر برای چهارمین‌بار در فصل جاری برای استقلال قضاوت خواهد کرد.

چهارمین قضاوت بنیادی‌فر برای استقلال

به گزارش "ورزش سه"، با اعلام اسامی داوران هفته بیست و هفتم لیگ برتر مشخص شد که موعود بنیادی‌فر قضاوت بازی حساس استقلال و فولاد را در روز دوشنبه هفته آینده برعهده خواهد داشت.

بنیادی‌فر در شرایطی برای استقلال سوت می‌زند که در فصل جاری سه بار دیگر بازی‌های آبی‌پوشان را قضاوت کرده است. او در هفته اول مسابقه نفت آبادان و استقلال را سوت زد که آن بازی با برتری 3 بر صفر آبی‌پوشان خاتمه یافت. همچنین بنیادی‌فر در هفته نوزدهم میان استقلال خوزستان و استقلال تهران داوری کرد که آن بازی را نیز شاگردان جواد نکونام با نتیجه یک بر صفر پیروز شدند.

بازی دیگری که بنیادی‌فر برای استقلالی‌ها قضاوت کرد دربی دور رفت تهران بود؛ بازی‌ای که با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و البته که بر سر گرفتن ضربه پنالتی با VAR برای آبی‌ها حواشی زیادی به وجود آمد.

1966967

نفر اول لیست داوران الیت ایران حالا با تجربه بالایی که دارد برای چهارمین‌بار در فصل جاری برای استقلالی‌ها سوت می‌زند. او در بازی استقلال و فولاد کار سختی خواهد داشت. استقلال برای قهرمانی در لیگ برتر می‌جنگد و فولاد برای فرار از منطقه سقوط کارش را جلو می‌برند.

حساسیت بالای این بازی می‌تواند روز سختی را برای بنیادی‌فر رقم بزند؛ هرچند که او با تجربه بالای خود به نظر می‌رسد بتواند از پس این مسابقه دشوار بربیاید.

دیدگاه‌ها