کد خبر : 2020251 | 21 اردیبهشت 1403 ساعت 03:38 | 29.8K بازدید | 25 دیدگاه

تلاش دلتیچ برای بازگشت به ترکیب اصلی:

ستاره صربستانی تحت تاثیر درخشش جوان تراکتور

میلوش دلتیچ در سه بازی اخیر از ترکیب اصلی این تیم خارج شده است.

ستاره صربستانی تحت تاثیر درخشش جوان تراکتور

به گزارش "ورزش سه"، میلوش دلتیچ بازیکن تکنیکی و سرعتی که در نیم فصل به جمع بازیکنان تراکتور اضافه شد و از هفته هفدهم برای این تیم به میدان رفت چند هفته‌ای است که فرصت حضور در زمین پیدا نمی‌کند و نمیکت‌نشین شده است.

دلتیچ در روز پیروزی پرگل تراکتور مقابل هوادار یکی از گل‌های این تیم را به زیباترین شکل ممکن به ثمر رساند تا سر و صدای زیادی ایجاد کند و خبر از حضور یک ستاره دیگر در تیم تراکتور داشته باشد اما او در بازی‌های بعدی موفق به گلزنی نشد و در سه هفته اخیر لیگ برتر فرصت حضور در زمین را پیدا نکرده است.

حمید مطهری با استفاده از مهدی‌هاشم‌نژاد و اعتماد خاصی که به این بازیکن دارد شرایط را برای دیگر وینگر‌های این تیم سخت کرده است و از بین حسین‌زاده، دلتیچ، نعمتی و... یک بازیکن به میدان خواهد رفت.

2020108

این بازیکن صربستانی که علاوه بر اینکه از سرعت و تکنیک خوبی بهره‌ می‌برد فیزیک مناسبی دارد و از قدرت بدنی بالایی برخوردار است که در نبردهای تن به تن به او کمک می‌کند تا مالکیت توپ را بر عهده داشته باشد.

دلتیچ در تمرین امروز تراکتور در کنار دیگر بازیکنان تراکتور به تمرین پرداخت و در انتظار فرصتی مجدد است تا توانایی‌های خود را به رخ کادرفنی بکشد و دوران حضورش در تراکتور را پربارتر از قبل کند و آمار خود را بهبود ببخشد.

به نظر نمی‌رسد که مطهری با توجه به عملکرد خوب هاشم‌نژاد در هفته‌های اخیر او را نیمکت‌نشین کند و باید دید از بین دلتیچ، نعمتی و حسین‌زاده کدام بازیکن در زمین حضور پیدا خواهد کرد.

دیدگاه‌ها