کد خبر : 2020281 | 21 اردیبهشت 1403 ساعت 01:24 | 21.6K بازدید | 25 دیدگاه

ده‌روسی: نمایش قهرمانانه‌ای داشتیم

دنیله ده‌روسی علی‌رغم نرسیدن رم به فینال لیگ اروپا، می‌گوید تیمش نمایش قهرمانانه‌ای از خود نشان داده است.

ده‌روسی: نمایش قهرمانانه‌ای داشتیم

به گزارش "ورزش سه"، رم پس از شکست ۲-۰ در دیدار رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ اروپا در بازی برگشت در حال خلق یک معجزه بود اما دو گل لئاندرو پاردس از روی نقطه پنالتی با گل‌به‌خودی جانلوکا مانچینی و سپس گل دقایق پایانی یوسیپ استانیسیچ پاسخ داده شدند و لورکوزن به پیروزی ۴-۲ در مجموع رسید. با این وجود اما ده‌روسی نمایش تیمش را قهرمانانه و حذف تیمش را بدشانسی می‌داند.

نتیجه نهایی؟
عملکرد قهرمانانه‌ای بود، اما لورکوزن تیم واقعا قدرتمندی است. من فکر می‌کردم عملکرد ما در هر دو بازی خوب بود، البته شوت‌های کافی به سمت دروازه حریف نداشتیم و گاهی اوقات این می‌تواند تفاوت را ایجاد کند، اما بچه‌ها در مجموع باورنکردنی بودند.

2020167

عملکرد تیم بعد از ۲-۰ شدن بازی؟
دو روز پیش ما تمام تلاش‌مان را تا آخرین ثانیه مقابل یوونتوس انجام دادیم، امشب دوباره مجبور شدیم با تمام توان بازی کنیم. وقتی می‌توانید بازی را از ۲-۰ برگردانید و به معجزه نزدیک می‌شوید، آن هم در حالی‌که تاکنون هیچکس آنها را شکست نداده بود، با یک بدشانسی و گل‌به‌خودی بسیار ناراحت می‌شوید. گلی که خوردیم واقعا دردناک و از روی بدشانسی بود.

دیدار یکشنبه با آتالانتا و شرایط تیم شما؟ 
ما اسپیناتزولا را به دلیل مصدومیت از دست دادیم و بسیاری از بازیکنان هم خسته هستند. دو تیم در شرایط متفاوتی هستند. ما می‌دانستیم که امشب چقدر سخت خواهد بود و تا آخرین لحظه جنگیدیم اما نشد. برای بازی یکشنبه نمی‌توانم از این بیشتر از بازیکنان بخواهم چون واقعا تا آخرین توان‌مان را استفاده کرده‌ایم و باید ببینیم چه می‌شود.

از ماجراجویی در لیگ اروپا و مصاف با ژابی آلونسو چیزی یاد گرفتید؟
من در هر مسابقه چیزی یاد می‌گیرم، این یک تجربه جدید برای من است، من تازه یک سال پیش در سری B کارم را شروع کردم. فکر می‌کنم تنها چهار یا پنج مربی رم در نیمه نهایی اروپا بازی کرده‌اند، بنابراین به این موضوع افتخار می‌کنم. کار من محدود به ۹۰ دقیقه نیست، بلکه آنالیز این موضوع است که چرا به فینال نرسیدیم و از نظر من به این دلیل است که با تیمی قوی‌تر بازی کردیم.

دیدگاه‌ها