کد خبر : 2020312 | 21 اردیبهشت 1403 ساعت 13:08 | 71.1K بازدید | 58 دیدگاه

در بازی‌های گذشته یار کم داشتیم اما موفق بودیم؛

اوسمار: این قانون کاملا ناحق است!

سرمربی تیم پرسپولیس از قدرت حریف تیم پرسپولیس تمجید کرد، اما گفت که آنها به دنبال کسب سه امتیاز هستند.

اوسمار: این قانون کاملا ناحق است!

به گزارش "ورزش سه"، اوسمار ویه‌را، سرمربی برزیلی تیم پرسپولیس در نشست مطبوعاتی دیدار با هوادار شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران در مورد این بازی حساس پاسخ داد.

* صحبت‌های اولیه؟
ظهر همگی بخیر! به اواخر لیگ رسیدیم و چهار بازی آخر خیلی حساس است. در سه بازی اخیر بازی‌های دشواری داشتیم و یار کم داشتیم و بازی‌های احساسی بود، حالا به آخر لیگ رسیده‌ایم. با تمام این حساسیت‌ها و بازی‌های سختی که داشتیم، بازیکنان با شرایط سخت خودشان را خوب وفق دادند و نمایش خوبی را ارائه کردند.

* قدرت تیم هوادار؟
آنها در 7 بازی اخیر بدون باخت بودند، در آخرین بازی مقابل ملوان بازی کردند، جایی که بازی کردن خیلی سخت است اما آنها خیلی خوب بازی کردند. فردا بازی خوبی خواهیم داشت و هوادار هم خوب بازی می‌کند. استادیوم دستگردی زمین خوبی است و هوادار هم تیمی است که با سیستم‌های مختلف بازی می‌کند و امیدوارم بازی خوبی باشد.

ویدئو: 332360

* کارت قرمز عالیشاه و رفیعی؟
نمی‌شود جلوی این را گرفت که بازیکن درگیری در داخل بازی نداشته باشد. البته کارت گرفتن از نظر روحی به تیم فشار می‌آورد، اما خود بچه‌ها روی این کار می‌کنند که در عین حال که جنگندگی دارند، بتوانند خودشان را کنترل کنند.

ویدئو: 332361

* حواشی پیرامون درگیری رسانه‌ای با تیم‌های مدعی؟
بعضی موارد خارج از قدرت سرمربی است و مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و سرپرست هستند. ما و بازیکنان تمام تلاشمان را می‌کنیم که تمرکزمان روی بازی باشد. ما دوست داریم کار تکنیکی و استراتژی خودمان را خوب انجام دهیم و در بازی فردا برنده شویم.

* در مورد وحدت حنانوف و اینکه کم بازی کردن او باعث می‌شود سهمیه خارجی کم شود؟
سوال خوبی بود! من نمی‌دانم قانون 60 درصد چطوری است؟ آیا شامل یک بازیکن می‌شود یا همه؟ ممکن است بازیکن مشکل تاکتیکی یا مصدومیت داشته باشد، آیا درست است که سهمیه تیم به این خاطر از بین برود؟

ویدئو: 332363
2016602

* اگر یک بازیکن خارجی کمتر از 60 درصد بازی کند، سهمیه از بین می‌رود.
بازیکن سهمیه‌اش را از دست می‌دهد یا تیم؟

* تیم.
اگر اینطور است ناحق است. چون شاید بازیکن مصدوم شود و فصل را از دست بدهد. وقتی این فصل تمام می‌شود، دیگر ربطی به فصل بعد ندارد. یک فصل با فصل دیگر کاملا متفاوت است.

* شما از برزیل آمدید، چرا فوتبال ما چندان جذاب نیست؟
فکر می‌کنم برمی‌گردد به تاکتیک و تکنیک سرمربیان و البته فرهنگ فوتبالی که از قبل بوده. اما اینجا فصل پیش هم بازیهای مهمی بود که پرگل شد. شاید در آن فصل تیمی که بسته شده خیلی هجومی نبوده، اما در کل این موضوع خیلی بستگی دارد به سرمربی که بخواهد تیمش را هجومی ببندد یا دفاعی.

ویدئو: 332367
2016603

* وابستگی بیش از حد به اورونوف؟
اوستون اورونوف تایم خوبی را سپری می‌کند و بازی‌های خوبی انجام می‌دهد اما کل بازیکنان کمک می‌کنند که این اتفاق برای او بیفتد و بهتر دیده شود. همه بازیکنان ما در حمله از جمله عیسی خیلی خوب کار می‌کنند و حتی بازیکنان دفاعی هم کمک می‌کنند که گل بزنیم. همه باهم کمک می‌کنیم که نتیجه خوبی بگیریم، همه کمک می‌کنند و شاید فقط یک نفر دیده می‌شود.

ویدئو: 332366

* مذاکره با مدیرعامل برای فصل آینده و تمدید بازیکنان؟
چیزی که در قائمشهر بعد از بازی گفتم، همان‌طور است. ما صحبت کردیم اما تمرکزمان روی این چهار بازی است که نتایج خوبی بگیریم. صحبت‌هایی انجام دادیم اما بقیه دست باشگاه است.

ویدئو: 332365

* دوست دارید بمانید؟
احساس خوبی در پرسپولیس دارم و پرسپولیس را دوست دارم. اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل ارتباط خوبی با من دارند و نتایج خوبی می‌گیریم و دوست دارم اینجا بمانم. باید مذاکرات ادامه پیدا کند تا ببینیم چه می‌شود.

دیدگاه‌ها