کد خبر : 2020344 | 21 اردیبهشت 1403 ساعت 15:18 | 24.7K بازدید | 27 دیدگاه

نقشه ویژه برای بلینگام: پیش‌فصل قبل فینال!

رئال مادرید برنامه ویژه‌ای را برای جود بلینگام، ستاره انگلیسی، به منظور درخشش در فینال لیگ قهرمانان اروپا در نظر گرفته است.

نقشه ویژه برای بلینگام: پیش‌فصل قبل فینال!

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید موفق شد با پیروزی برابر بایرن مونیخ در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا به بازی فینال صعود کند و حالا مصمم است که پانزدهمین قهرمانی‌اش را در این مسابقات به دست آورد.

بلینگام که در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته به رئال مادرید پیوست، خیلی زود توانست به ستاره بی‌چون و چرای این تیم تبدیل شود، اما در نیم فصل دوم افت بسیاری داشته و نتوانسته است مانند قبل توانایی‌هایش را در ترکیب رئال به نمایش بگذارد.

2020083

همین موضوع باعث شده است که کادر فنی رئال مادرید به فکر احیای این بازیکن پیش از بازی فینال برابر دورتموند باشد و نشریه رلوو خبر داده است که آنها برنامه ویژه‌ای را برای او در نظر گرفته‌اند تا با آماده کردن سری تمریناتی که مانند تمرینات پیش فصل است بهترین عملکرد را از او در فینال لیگ قهرمانان بگیرند.

این ستاره انگلیسی در بسیاری از دیدارها در حالی در ترکیب رئال به میدان رفت که از نظر فیزیکی آمادگی کامل را نداشت و کمی احساس درد می‌کرد. و همیشه دوست داشت که در ترکیب حاضر باشد و حالا با توجه به اینکه ۴ بازی از رقابت‌های لالیگا باقی مانده است، برنامه رئال این است که یک برنامه ریکاوری خاص برای او در نظر بگیرد تا با صددرصد توان در فینال لیگ قهرمانان به میدان برود.

دیدگاه‌ها