کد خبر : 2020377 | 21 اردیبهشت 1403 ساعت 17:58 | 63.3K بازدید | 115 دیدگاه

ادعای ستاره رئال: دو لیگ قهرمانان فدای یک کوپا!

فدریکو والورده، ستاره رئال مادرید، می‌گوید حاضر است دو لیگ قهرمانان را با یک قهرمانی در کوپا آمه‌ریکا با اروگوئه عوض کند.

ادعای ستاره رئال: دو لیگ قهرمانان فدای یک کوپا!

به گزارش "ورزش سه"، والورده در این فصل هم مانند چند فصل اخیر یکی از بهترین بازیکنان رئال مادرید بوده و به این تیم در کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های لالیگا و صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا کمک بسیاری کرده است.

این بازیکن از زمان پیوستن به رئال مادرید تا به حال حضور در یک فینال اروپایی را تجربه کرده که با قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان با غلبه بر لیورپول همراه بوده و حالا در انتظار حضور در دومین فینالش در ورزشگاه ومبلی لندن مقابل دورتموند است.

2015103

اما ادعای جالبی که مطرح شده این است که این ستاره اهل اروگوئه حاضر است که دو قهرمانی در رقابت‌های لیگ قهرمانان با رئال مادرید را با یک قهرمانی با تیم ملی کشورش در رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا عوض کند.

والورده در پاسخ به سوالی در این باره به خبرنگاران گفت: «من حاضرم دو قهرمانی در لیگ قهرمانان را برای یک قهرمانی در کوپا آمه‌ریکا با اروگوئه بدهم. قهرمانی در کوپا برای تیم ملی اروگوئه خیلی سخت‌تر از قهرمانی در لیگ قهرمانان برای رئال مادرید است.»

دیدگاه‌ها