کد خبر : 2020382 | 21 اردیبهشت 1403 ساعت 18:32 | 23.2K بازدید | 54 دیدگاه

خشم هالند: تا گل نزنم، غر زدن‌ها شروع می‌شود!

ارلینگ هالند، ستاره منچسترسیتی، از اظهارات مطرح شده درباره بازی بدون توپش و تعداد لمس توپ‌هایش راضی نیست.

خشم هالند: تا گل نزنم، غر زدن‌ها شروع می‌شود!

به گزارش "ورزش سه"، هالند در این فصل هم عملکرد بسیار درخشانی برای منچسترسیتی داشته و با به ثمر رساندن ۲۵ گل در لیگ برتر انگلیس آماده است تا پس از هری کین در فصل ۲۰۱۷ به دومین بازیکنی تبدیل شود که عنوان آقای گلی را برای دو فصل متوالی به دست بیاورد.

اما بحث درباره توانایی‌های این بازیکن برای کمک به تیمش در فاز دفاعی و همچنین عملکرد او بدون توپ در چند هفته اخیر بسیار جدی شده و به نظر می‌رسد که این موضوع چندان به مذاق این ستاره نروژی خوش نیامده است.

هالند در گفتگو با مِن این بلیزرز در این بازه اظهار داشت: «همیشه این بحث وجود دارد که من باید در طول بازی چند لمس توپ داشته باشم. وقتی گل می‌زنم هیچ‌کس در این باره حرف نمی‌زند اما وقتی گل نمی‌زنم، مردم مدام به تعداد لمس توپ‌های من اشاره می‌کنند.

2018282

این بخشی از زندگی من است. مردم همیشه حرفی برای زدن خواهند داشت و من نمی‌توانم حرف‌هایی که درباره‌ام می‌زنند را کنترل کنم. فقط باید روی کاری که باید در زمین انجام دهم تمرکز کنم و آن کار این نیست که مثل رودری باشم، بازی را کنترل کنم یا چنین چیزهایی.

کار من در زمین این است که همیشه در محوطه جریمه حریف حضور داشته باشم و حملات را با گل زدن تمام کنم. تمرکز من روی این کار است و حرف‌هایی که مردم می‌زنند اهمیتی برای من ندارد.»

دیدگاه‌ها