کد خبر : 2020388 | 21 اردیبهشت 1403 ساعت 18:58 | 11.4K بازدید | 9 دیدگاه

از عملکرد کلی خودم راضی هستم؛

نریمان جهان: شرایط ۳ تیم دیگر برای سقوط بدتر است

هافبک با تجربه پیکان که سابقه بازی در تیم‌های بزرگ لیگ را در کارنامه دارد از عملکرد خودش و تیمش دفاع می‌کند.

نریمان جهان: شرایط ۳ تیم دیگر برای سقوط بدتر است

به گزارش "ورزش سه"، پیکان مقابل آلومینیوم شکست خورد تا کمی بیشتر خطر سقوط را احساس کند. سامان نریمان جهان در این مورد به خبرنگار ما گفت: به نظرم عادلانه‌ترین نتیجه تساوی بود اما این اشتباهات هستند که نتایج را رقم می‌زنند و باید از این اشتباهات درس بگیریم تا در آینده از آنها استفاده کنیم.

او در مورد شرایط تیم عنوان کرد: البته اینکه بگوییم تیم در شرایط بحرانی است به نظرم درست نیست چرا که تیم ما به جز دو بازی آخر که باخت، در ۵ بازی قبل از آن شکستی متحمل نشده بود و حتی دو برد هم به دست آورده بودیم البته شرایط جدولی از ابتدای فصل خوب نبود و یکی از مهم‌ترین دلایل آن هم بی تجربگی و جوانی بازیکنان ما بود چرا که بسیاری از گل‌های دریافتی تیم ما در دقایق ۹۰ به بعد بوده است و این نشان از کم تجربه بودن بازیکنان ما دارد. امیدوارم نتایج بهتری را رقم بزنیم.

این بازیکن درباره عملکردش عنوان کرد: عملکرد شخصی خودم بد نبوده من در سه بازی اخیر ۲ پاس گل دادم و قبل از آن هم ۵ بازی خوب انجام که متاسفانه منجر به گل یا پاس گل نشد.به هر حال تاکنون ۵ پاس گل داده‌ام که اگر کمی خوش شانس بودم فاصله‌ام تا صدر جدول آقای پاس گل‌ها که آلوز با ۱۰ پاس در صدر است کمتر از این‌ها بود اما متاسفانه آنطور که باید و شاید پیش نرفت با تمام این صحبت‌ها از عملکرد کلی خودم خیلی راضی هستم اگر شما بازی‌های مرا ببینید متوجه حرفم می‌شوید.

1952142

او  در مورد دیدار هفته آینده گفت: این هفته ما یک بازی سخت مقابل ذوب آهن داریم که تیم فصل گذشته خودم هم است. هدف ما در این بازی سه امتیاز است که به خاطر شرایط جدول خیلی به آن احتیاج داریم و مطمئنم اگر بچه‌ها بهترین بازی خود را انجام دهند این اتفاق دور از دسترس نخواهد بود.

نریمان جهان صحبت‌هایش را اینگونه تمام کرد: مطمئنم که تیم ما امسال در لیگ ماندگار خواهد شد چرا که ۳ تیم دیگر شرایط به مراتب بدتری از ما دارند و ما با یک پیروزی خودمان را به طور کل از آنها جدا خواهیم کرد و اصلاً به سقوط فکر نمی‌کنیم و امیدوارم در همین بازی مقابل ذوب آهن کار را یکسره کنیم.

دیدگاه‌ها