کد خبر : 2020421 | 21 اردیبهشت 1403 ساعت 23:03 | 15.3K بازدید | 8 دیدگاه

عضو هیئت مدیره سپاهان پاسخ می‌دهد:

تاثیر زندگی شخصی مورایس روی نتایج سپاهان

عضو هیئت مدیره باشگاه سپاهان معتقد است زندگی شخصی مورایس تاثیری روی عملکرد سپاهان نداشته است.

تاثیر زندگی شخصی مورایس روی نتایج سپاهان

به گزارش ورزش سه، در شرایطی که سپاهان از کورس قهرمانی لیگ برتر خارج شده و امیدوار به کسب عنوان قهرمانی جام حذفی است، پیروز میرحیدری، عضو هیئت مدیره باشگاه سپاهان، در گفتگوی تلفنی با برنامه شب‌های فوتبالی در پاسخ به این سوال که آیا تمام تمرکز طلایی‌پوشان روی جام حذفی است، گفت: فعلا باید بگوییم بیشتر تمرکز تیم روی جام حذفی است.

ویدئو: 332382

او در خصوص عملکرد مورایس عنوان کرد:  آقای مورایس مربی بزرگی است و برندسازی خوبی برای باشگاه سپاهان کرده و از بازیکنان جوان خیلی خوبی استفاده کرد. شما نمی‌توانید این زمینه‌ها را نادیده بگیرید. ممکن است نقاط ضعفی وجود داشته باشد که به ساختار باشگاه سپاهان و ساختار فوتبال ما و یا سایر مسائل برگردد.

میرحیدری در واکنش به اینکه هواداران سپاهان معتقدند زندگی شخصی مورایس روی عملکرد سپاهان تاثیر گذاشته است، گفت: من فکر نمی‌کنم این موضوع صحت داشته باشد. به هر حال در روند یک تیم پستی و بلندی وجود دارد. نمی‌خواهم بگویم آقای مورایس و باشگاه سپاهان اشتباه داشتند یا نداشتند اما روندی که طی می‌کنید، پستی و بلندی وجود دارد، به خصوص با وجود فشارهایی که این فصل به باشگاه سپاهان وارد شد.

وی افزود: فکر کنید سه بازیکن بازی قبلی اخراج شده‌اند و روز قبل بازی هم می‌گویند ۶ بازیکن را ندارید. این موضوع به زندگی شخصی مربی مربوط می‌شود؟ من فکر‌ نمی‌کنم. ما در بازی با گل‌گهر و شمس‌آذر ۶ امتیاز را با وضعیتی که وجود داشت، از دست دادیم. اگر این امتیاز را به تیم برگردانید، شرایط تغییر می‌کند. ضمن اینکه اگر این اتفاقات نمی‌افتاد، ما وارد یک سیکل بحران شدید هم نمی‌شدیم.

عضو هیئت مدیره سپاهان در واکنش به اینکه مولفه‌های دیگری که روی نتایج سپاهان تاثیرگذار بوده است، گفت: من نمی‌خواهم مسائل شخصی بقیه را قضاوت کنم اما حتما مسائلی وجود داشته است.

او در پاسخ به اینکه آیا مدیریت باشگاه در جریان مسائل شخصی مورایس بود، گفت: من نمی‌دانم مدیریت باشگاه از چه زمانی خبردار شدند.

دیدگاه‌ها