کد خبر : 2020462 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 07:31 | 23.8K بازدید | 14 دیدگاه

این بار خبری از گارد افتخار برای پرسپولیس نیست

در آخرین مسابقه‌ای که پرسپولیس مقابل هوادار در ورزشگاه اکباتان به میدان رفت اتفاق جالبی رخ داد.

این بار خبری از گارد افتخار برای پرسپولیس نیست

به گزارش ورزش سه، حدود یک سال قبل در تاریخ 4 خردادماه سال 1402 پرسپولیس و هوادار برای آخرین بار در ورزشگاه دستگردی اکباتان به مصاف هم رفتند.
آن مسابقه در مرحله نیمه نهایی جام حذفی برگزار می‌شد و حساسیت بسیار زیادی داشت.
قبل از آن مسابقه پرسپولیس با برتری چهار گل مقابل نساجی در قائمشهر برنده شده و به قهرمانی لیگ برتر رسیده بود و به عنوان قهرمان لیگ پا به بازی  نیمه نهایی جام حذفی می‌گذاشت که یک دربی بدون تماشاگر بود.
درست مثل شرایط امسال، پرسپولیس بعد از بازی در قائمشهر مقابل نساجی به اکباتان آمده بود و مقابل هوادار بازی می‌کرد اما شرایط تا حدودی فرق می‌کرد چرا که در فصل جاری این مسابقه در هفت بیست و هفتم لیگ برتر برگزار می‌شود و هنوز تکلیف قهرمان لیگ روشن نیست.
در این بازی و در اتفاقی جالب تیم هوادار با کاپیتانی مسعود شجاعی برای پرسپولیس تونل افتخار زد و بازیکنان تیم قهرمان لیگ از بین تونل سفیدپوشی متشکل از بازیکنان هوادار که برای پرسپولیسی‌ها دست می‌زدند وارد میدان شدند.

2020492

بعد از آن بازی هم که با برد سه بر یک پرسپولیس همراه شد بازیکنان تیم هوادار گفتند وظیفه‌شان بوده برای تیم قهرمان تونل بزنند در حالی که این حرکت در فوتبال ایران چندان مرسوم نیست و به ندرت اتفاق می‌افتد.
نکته جالب اینکه قبل از آن بازی هواداران پرسپولیس در مسیر قهرمانی لیگ و رقابتی که با استقلال داشتند اعضای تیم هوادار را به خاطر باخت سنگین مقابل استقلال به کم کاری متهم کرده بودند و دل خوشی از آنها نداشتنند اما تیم هوادار با این حرکت نشان داد زیبایی‌های فوتبال را بیشتر از زشتی‌هایش دوست دارد.

دیدگاه‌ها