کد خبر : 2020464 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 01:46 | 36.7K بازدید | 30 دیدگاه

اشتوتگارت یک پله بالا رفت؛

رتبه دوم از بایرن مونیخ گرفته شد!

شاگردان سباستین هوینس پیروزی ارزشمند مقابل آگزبورگ به دست آوردند.

رتبه دوم از بایرن مونیخ گرفته شد!

به گزارش "ورزش سه"، رقابت‌های بوندس لیگا آلمان از ساعت 22 جمعه شب (به وقت ایران) با انجام یک مسابقه در ورزشگاه WWK آرنا وارد هفته سی و سوم و ماقبل پایانی شد و تیم‌های آگزبورگ و اشتوتگارت به مصاف هم رفتند.

اشتوتگارت که پیش از این مسابقه در رتبه سوم جدول بوندس لیگا قرار گرفته و با توجه به شکست هفته گذشته بایرن مونیخ شانس صعود موقت به رده دوم را داشت، امیدوار به کسب پیروزی در زمین آگزبورگ بود، اما حملات خطرناک و سه موقعیت جدی آنها در نیمه نخست تبدیل به گل نشد و با بی‌دقتی و البته درخشش گلر حریف به ثمر ننشست.

در نیمه دوم شاگردان سباستین هوینس به شکل هجومی خود ادامه دادند و بازهم ایجاد موقعیت کردند و توانستند در دقیقه 48 روی پاس بلند انزو میلوت از میانه زمین به پشت مدافعان آگزبورگ و فرار سریع و ضربه تمام کننده سرهو گویراسی به گل اول بازی دست پیدا کنند.

بازیکنان اشتوتگارت با عملکرد بهتر در این دیدار خارج از خانه موفق شدند به پیروزی یک بر صفر مقابل آگزبورگ دست پیدا کنند تا در فاصله یک مسابقه مانده به پایان فصل، 70 امتیازی شوند و با یک امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به بایرن مونیخ، موقتا در رده دوم جدول بوندس لیگا آلمان قرار بگیرند.

دیدگاه‌ها