کد خبر : 2020469 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 08:05 | 16.5K بازدید | 14 دیدگاه

ورزشگاه خالی بهترین جا برای درخشش صادقی

سعید صادقی، وینگر مازندرانی پرسپولیس، از بازی در ورزشگاه دستگردی مقابل تیم هوادار خاطرات فوق العاده جذابی دارد.

ورزشگاه خالی بهترین جا برای درخشش صادقی

به گزارش "ورزش‌ سه“، سعید صادقی تابستان دو سال قبل در شرایطی به پرسپولیس آمد که استقلال و سپاهان نیز به شدت به دنبال جذب او بودند. بعد از شروع نه چندان جالب صادقی در پرسپولیس، هواداران تیم‌های رقیب و حتی برخی اعضای این باشگاه‌ها پرسپولیس را با توجه به هدر دادن پولش بابت جذب بهترین پاسور فصل قبل لیگ به سخره گرفتند اما صادقی در همین تک بازی جواب همه منتقدانش را داد.

در تاریخ 14 شهریورماه 1401 و در هفته پنجم لیگ برتر سعید صادقی ستاره تیمش در بازی مقابل هوادار بود. او در ثبت گل اول پرسپولیس که توسط لوکادیا به ثمر رسید تاثیرگذار بود و با همکاری او و دانیال اسماعیلی‌فر بود که مهاجم هلندی تیمش را پیش انداخت.

در ادامه صادقی با دو حرکت بی‌نظیر و تماشایی دو گل انفرادی و فوق العاده به ثمر رساند. بار اول بعد از یک مانور و شوت پای چپ و بار دوم با عبور از مدافع حریف و یک ضربه فنی میلاد فرهانی را مغلوب کرد تا بعد از این بازی همه از او تمجید کرده و تاکید کنند که بی‌دلیل نبود او شاه‌ماهی نقل و انتقالات لقب گرفت و پرسپولیس آن همه برای جذبش تلاش کرد.

نکته جالب‌تر اینکه حدود یک سال قبل نیز در بازی نیمه نهایی جام حذفی در همین ورزشگاه خالی از تماشاگر اکباتان و در شرایطی که بازی با حساب دو بر یک به سود پرسپولیس پیش می‌رفت و با نمایش خوب هوادار بسیار سخت شده بود، بعد از آغاز یک ضدحمله کلاسیک و پیش بردن توپ توسط وحید امیری، در نهایت سعید صادقی در دقیقه 72 با یک پاس تودر عالی زمینه‌ساز گلزنی عیسی آل‌کثیر شد تا با سه بر یک شدن نتیجه خیال سرخ‌ها از پیروزی و صعود به فینال راحت شود.

نکته اینکه با آن پاس گل صادقی توانست آمار جالب 10 تاثیرگذاری مستقیم در گل‌های فصل گذشته تیمش را به نام خود ثبت کند که برای فصل اول حضورش در پرسپولیس آمار قابل قبولی بود.

حالا صادقی با آن خاطرات شیرین و آمار فوق العاده‌اش در ورزشگاه اکباتان و بازی مقابل هوادار دوباره روبروی این تیم قرار خواهد گرفت در حالی که شرایطش نسبت به فصل قبل کاملا متفاوت است.

صادقی به احتمال زیاد باز هم بازی تیمش را از روی نیمکت شروع خواهد کرد و شاید اگر خوش شانس باشد و دقایق بیشتری نسبت به بازی در قائمشهر نصیش شود دوباره خوش یمنی ورزشگاه اکباتان سراغش بیاید و خودی نشان دهد. 

این وینگر پرسپولیس در بازی رفت این فصل مقابل هوادار در ورزشگاه آزادی هم نمایش خوبی داشت و تک گل بازی روی حرکت او به دست آمد و بعد از برخود توپ به مدافعان جلوی پای ترابی افتاد تا او نیز با کمک مدافع حریف دروازه هوادار را باز کند.

صادقی در نیمه دوم هم پایه‌گذار حرکتی شد که در نهایت با کات بک دانیال و ضربه نبیل باهویی منجر به گل شد اما کمک داور به نشانه اوت پرچم زد و این گل مردود شده تبدیل به یکی از صحنه‌های پربحث آن مسابقه شد.

دیدگاه‌ها