کد خبر : 2020487 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 09:58 | 9.3K بازدید | 5 دیدگاه

زنگ خطر برای بایرن: نایب قهرمانی از دست می‌رود

پیروزی اشتوتگارت برابر آگزبورگ باعث شد که آنها موقتا بالاتر از بایرن مونیخ در جایگاه دوم قرار بگیرند.

زنگ خطر برای بایرن: نایب قهرمانی از دست می‌رود

به گزارش "ورزش سه"، اشتوتگارت شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته سی و سوم بوندسلیگا به مصاف آگزبورگ رفت و موفق شد با تک گل سرهو گیراسی که ستاره تیمش در این فصل بوده به پیروزی برسد و سه امتیاز مهم را از آن خود کند.

این پیروزی ارزش و اهمیت بسیار زیادی برای این تیم داشت چون باعث شد که آنها حالا بالاتر از بایرن مونیخ در جایگاه دوم جدول رده‌بندی قرار بگیرند. هرچند این جایگاه موقتی است و بستگی به نتیجه کسب‌شده توسط بایرن در بازی فردا برابر ولفسبورگ دارد. شاگردان توماس توخل در صورت پیروزی در این بازی بار دیگر جایگاهشان را پس خواهند گرفت.

اشتوتگارت پیش از این حضورش در رقابت‌های لیگ قهرمانان فصل آینده را قطعی کرده بود و حالا هدف این تیم این است که بتواند در پایان فصل عنوان نایب قهرمانی بوندسلیگا را از آن خود کند. عملکرد آنها در چند هفته اخیر فوق العاده بوده و تنها یک شکست در 15 بازی به ثبت رسیده است.

2020521

این تیم در دیدار برابر آگزبورگ هم خیلی زود کنترل بازی را در دست گرفت. هرچند تیم حریف هم دفاعی هوشمندانه داشت و شرایط را برای اشتوتگارت دشوار کرد، اما آنها در نیمه دوم خیلی زود با شوتی که گیراسی به سمت دروازه‌شان زد از حریف عقب افتادند.

این بیست و ششمین گل گیراسی در این فصل بود و توانست همچنان در جایگاه دوم برترین گلزنان بوندسلیگا پس از هری کین که 36 گل به ثمر رسانده است قرار بگیرد. اونداف، یکی از بازیکنان اشتوتگارت، در جریان خوشحالی پس از گل حتی لیوان یکی از هواداران را گرفت و از آن نوشید که اتفاق جالبی بود.

سباستین هویس پس از پایان این بازی به خبرنگاران گفت: «من بسیار راضی هستم. ما بازی خیلی خوبی انجام دادیم و دقیقا همان کاری را کردیم که باید. بازی را کنترل کردیم و هیچ فرصتی به حریف ندادیم. تنها کاری که باید بابتش خودمان را مقصر بدانیم، نداشتن دقت کافی در یک سوم پایانی است. ما می‌خواستیم اطمینان حاصل کنیم که می‌توانیم در هفته پایانی برای جایگاه نایب قهرمانی رقابت کنیم و حالا به این هدف رسیدیم.»

دیدگاه‌ها