کد خبر : 2020499 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 11:17 | 49.1K بازدید | 42 دیدگاه

قرمز و آبی پوشان میلان، زوج محبوب ناپل و نوجوانان بارسا

پاریس، پروژه پس از امباپه آغاز می‌شود

سران پاری سن ژرمن برای پر کردن جای خالی کیلیان امباپه لیست نقل و انتقالاتی خودشان را آماده کرده‌اند.

پاریس، پروژه پس از امباپه آغاز می‌شود

به گزارش "ورزش سه"، با انتشار کلیپ خداحافظی کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن، اکنون یکی از سوالات نقل و انتقالاتی مردم، نقشه این باشگاه برای پر کردن جای خالی مهاجم 25 ساله تیمشان خواهد بود. بازیکنی که در رأس خط حمله پی‌اس‌جی، با داشتن قابلیت‌های فوق العاده‌ای که داشت قهرمانی در فرانسه را برای این تیم بسیار ساده کرده بود و از طرفی دیگر در لیگ قهرمانان اروپا یا تورنمنت‌های دیگر، هواداران صرف عملکرد امباپه شانس خاصی برای این تیم قائل بودند که اما این موضوع نتوانست چندان به پر شدن کلکسیون افتخارات این تیم کمک کند و حالا امباپه به رئال مادرید خواهد رفت تا به قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا برسد. اکنون باشگاه پاری سن ژرمن پروژه نقل و انتقالاتی خود را آغاز کرده و اکنون به سراغ چهره‌هایی خواهیم رفت که نامشان به عنوان جانشین آینده امباپه مطرح شده است.

خویچا کواراتسخلیا
اصلی‌ترین چهره نقل و انتقالاتی این فصل، این ستاره گرجستانی است. پاریسی‌ها با ارائه پیشنهادی کمتر از 80 میلیون یورو نسبت به جذب او علاقه نشان داده‌اند ولی خویچا از نظر باشگاه ناپولی، 100 میلیون یورو ارزش‌گذاری شده که البته رابطه خوبی که این دو باشگاه دارند، می‌تواند باعث شود تا دی لورنتیس نسبت به این مبلغ رضایت داشته باشد.

2020529

مارکوس تورام
مهاجم فرانسوی اینتر میلان می‌تواند یک گزینه ایده‌آل برای آنها باشد و حضور این بازیکن در کشور فرانسه، برای این مهاجم فرانسوی بسیار جذاب خواهد بود. او به صورت آزاد راهی ایتالیا شده ولی اکنون شفاف است که باشگاه برای فروش او به کمتر از 70 میلیون راضی نباشد.

2020530

لامین یامال
در باشگاه پاری سن ژرمن با زیر نظر گرفتن لامین یامال، او را وارث امباپه عنوان می‌کنند و صحبت‌های صورت گرفته برای او باعث شده تا بلوگرانا نسبت به جدایی او حساسیت بیشتری داشته باشد. مارکا در گزارشی اعلام کرده که پاریسی‌ها برای جذب او تا 200 میلیون یورو خرج خواهند کرد و از طرفی لاپورتا این بازیکن 16 ساله را غیرقابل‌فروش می‌داند، اما قطعا او خودش با توجه به آگاهی از وضعیت مالی غیرمطمئن باشگاه، شاید این مبلغ را قبول کند!

2020531

ویکتور اوسیمن
اوسیمن از وضعیت تیمش ناراضی است و مشخصا دی لورنتیس در دو راهی بسیار سختی قرار گرفته است. عصای دست لوچیانو اسپالتی در مسیر فتح سری آ 2022/23، قبلا در لیل فرانسه بازی کرده و با شرایط این لیگ آشناست. هیچ بعید نیست او را به زودی در این تیم ببینیم!

2020532

رافائل لیائو
اولین جرقه انتقال لیائو به پاری سن ژرمن در زمان خداحافظی مسی و نیمار از این تیم به وجود آمد و سران این تیم مدت زیادی است که علاقه خود را نسبت به این مهاجم پرتغالی را علنی کرده‌اند. هنوز تماسی صورت نگرفته و قرارداد لیائو تا سال 2028 باعث می‌شود، روسونری برای فروش او عدد بسیار سنگینی را اعلام کند، اما رؤیای استفاده از لیائو در کنار گونچالو راموس، نونو مندس و ویتینیا بسیار جذاب خواهد بود.

2020533

لائوتارو مارتینز
مهاجم آرژانتینی اینتر پس از جدایی لوکاکو از نراتزوری، این فصل را غنیمت شمرد تا بتواند در غیاب مهاجم بلژیکی اینتر، توانایی‌های فنی خودش را بیش از پیش به عرصه نمایش بگذارد و آقای گل آرژانتینی فصل ایتالیا، اکنون نشان داده که می‌تواند یاد و خاطره روزهای فوق العاده‌ اینتر را دوباره تکرار کند. مارتینز قطعا نسبت به توانایی‌اش عدد بسیار هنگفتی را به عنوان تیکت قیمتی تحمل خواهد کرد و مذاکرات ماروتا برای تمدید قرارداد با مارتینز، تنها عامل امیدبخش برای پی‌اس‌جی خواهد بود.

2013964

سرژ گنبری
گنبری می‌تواند در پایان فصل بایرن مونیخ را ترک کند و این اتفاق برای پاری سن ژرمن می‌تواند یک فرصت خاص باشد.

2020534

گاوی
لوئیز انریکه همیشه قدردان توانایی‌های گاوی بوده و این حمایت باعث شده نام او هم با توجه به وضعیت مالی بارسلونا، در لیست بازیکنان مورد علاقه پاری سن ژرمن قرار بگیرد.

2020535

دیدگاه‌ها