کد خبر : 2020523 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 12:34 | 102.2K بازدید | 27 دیدگاه

شوک به فولاد: قهرمانی پس گرفته شد!

با اعلام رأی کمیته انضباطی و تغییر نتیجه یکی از بازی‌ها، قهرمان لیگ جوانان تغییر کرد.

شوک به فولاد: قهرمانی پس گرفته شد!

به گزارش “ورزش سه“ دو تیم مدعی قهرمانی ایمان سبز شیراز و فولاد خوزستان با برتری در مقابل رقبای خود در چارچوب هفته نهم لیگ برتر جوانان به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان با نتیجه چهار بر دو به سود فولادی‌ها به اتمام رسید.

2020574

فولادی‌ها با توجه به برتری در بازی رو در رو شانس اول قهرمانی این فصل رقابت‌ها را داشتند و بعد از سوت پایان این دیدار به خوشحالی پرداخت و به نوعی خود را قهرمان این فصل مارتن جذاب و سخت لیگ برتر جوانان کشور می‌دانستند.

باشگاه ایمان سبز شیراز بلافاصله بعد از این دیدار از باشگاه فولاد خوزستان به دلیل استفاده از بازیکن غیرمجاز در این دیدار شکایت خود را ثبت کرد و مستندات خود را به کمیته انضباطی ارجاع داد.

2020554

بعد از گذشت چند روز از این دیدار کمیته انضباطی رای خود را صادر نمود که به شرح ذیل است: ضمن بازنده اعلام نمودن تیم فولاد خوزستان با نتیجه سه بر صفر در بازی موصوف باشگاه این تیم نیز به پرداخت مبلغ ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال جریمه نقدی محکوم  می‌گردد و همچنین بازیکنان آقایان یونس امیر و قاسم لطیفی که به نحو غیرمجاز تیم مربوطه را در مسابقه همراهی نموده‌اند هر یک به مدت یک جلسه از همراهی تیم مربوطه محروم و جداگانه به پرداخت ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال جریمه نقدی محکوم می‌گردند.

با اعلام رای کمیته انضباطی سرنوشت قهرمان لیگ برتر جوانان کشور تغییر کرد و جام این رقابت‌ها به جای اهواز باید به شیراز برود.

دیدگاه‌ها