کد خبر : 2020525 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 12:35 | 53.8K بازدید | 41 دیدگاه

مردیم تا رئال برد

به آنچلوتی گفتم اینقدر من را حرص نده!

آریگو ساکی نیز بی‌تاب پیروزی رئال برابر بایرن بود و در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت از گفت‌وگوی بعد از بازی خود با کارلو آنچلوتی حرف زد.

به آنچلوتی گفتم اینقدر من را حرص نده!

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید چهارشنبه شب در دیداری نفسگیر و جذاب که 104 دقیقه طول کشید، توانست بایرن را با نتیجه 2-1 شکست دهد و برای ششمین بار در 10 سال اخیر به فینال لیگ قهرمانان برسد.

رئال تا دقیقه 88 با یک گل عقب بود، ولی خوسلو دو گل زد و ورق را برگرداند.

2018432

آریگو ساکی، مربی افسانه‌ای میلان، که زمانی کارلتو شاگرد او بود نیز بی‌صبرانه منتظر برد رئال مادرید بود. او به گاتزتا دلو اسپورت گفت: «بازی که تمام شد به کارلو زنگ زدم و گفتم، اینقدر ما را حرص نده. زجر کشیدیم تا بردید. کارلو در جواب گفت، آریگو، این تاکتیک ماست که اجازه می‌دهیم حریف فکر کند کارمان تمام شده و مرده‌ایم. سپس به یک باره زنده می‌شویم و مسابقه را می‌بریم.»

ساکی ادامه داد: «به کارلو تبریک گفتم و باید بگویم او از نظر من یکی از بهترین مربیان تاریخ است. شش بار رسیدن به فینال لیگ قهرمانان و چهار قهرمانی به عنوان مربی خودش نشانگر همه چیز است. او در همه لیگ‌های بزرگ اروپایی با تیم‌هایش قهرمان شده و این کار بزرگی است. رمز این موفقیت، صبوری و میل به پیشرفت است. اشتیاق همیشگی به کار و آموختن. او هر روز در تمرین سعی می‌کند کیفیت بازیکنان و نیز خودش را بالاتر ببرد.»

ساکی در مورد پیوستن کیلیان امباپه به رئال نیز گفت: «کنجکاوم بدانم کارلو چگونه از امباپه استفاده خواهد کرد و چه پستی برای او در نظر خواهد گرفت تا زودتر با تیم سازگار شود. این قدرت کارلو است که رختکنی متحد درست می‌کند. او به من گفت در رئال پر از ستاره، همه اهمیت تیم و اینکه تیم فراتر از نام‌هاست را درک می‌کنند.»

دیدگاه‌ها