کد خبر : 2020531 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 13:03 | 94.2K بازدید | 46 دیدگاه

اگر فرانسه به نیمه نهایی نرسد

اولین بازی امباپه برای رئال در ال‌کلاسیکو!

در صورتی که فرانسه به نیمه نهایی یورو 2024 نرسد، احتمال زیادی وجود دارد که اولین بازی امباپه با پیراهن رئال برابر بارسا در تور آمریکا باشد.

اولین بازی امباپه برای رئال در ال‌کلاسیکو!

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه روز گذشته خبر جدایی از پی‌اس‌جی را رسما اعلام کرد و انتقالش به رئال نیز بعد از فینال لیگ قهرمانان رسمی می‌شود. امباپه قطعا بازیکن رئال خواهد شد، اما هنوز چند پرسش بی‌پاسخ در مورد او وجود دارد.

2019190

مراسم معارفه چه زمانی خواهد بود؟

کاملا بعید است مراسم معارفه امباپه در ماه ژوئن باشد. برگزاری کنسرت‌ها در برنابئو و شروع تمرینات آماده سازی فرانسه برای یورو 2024 همه چیز را منتفی می‌کند. انتظار این است که بعد از اتمام کار فرانسه در یورو، احتمالا در دو هفته پایانی ماه جولای، رئال یک تاریخ را برای مراسم معارفه در نظر بگیرد.

امباپه چه زمانی به تمرینات اضافه می‌شود؟

این بستگی به عملکرد فرانسه در یورو 2024 دارد. رئال معمولا به بازیکنانش 21 روز تعطیلی تابستانی می‌دهد ولی شاید امسال به دلیل فشردگی تورنمنت‌ها مرخصی کوتاه‌تر باشد. اگر فرانسه تا نیمه نهایی صعود کند، امباپه قطعا تور آمریکای رئال را از دست می‌دهد و تا آگوست به تیم اضافه نخواهد شد. اگر فرانسه به نیمه نهایی نرسد، او از 22 جولای (اول مرداد) می‌تواند به تمرینات ملحق شود. البته همه اینها به شرطی است که او به المپیک نرود.

2020555

اولین بازی امباپه 

اگر فرانسه به نیمه نهایی نرسد، امباپه در تور آمریکا حضور خواهد داشت. اولین بازی رئال 31 جولای (10 مرداد) برابر میلان است، ولی احتمالا کارلتو به او استراحت خواهد داد تا در بازی 3 آگوست (13 مرداد) برابر بارسا در نیوجرسی به میدان برود. اما اگر فرانسه به نیمه نهایی یورو برسد، اولین بازی امباپه می‌تواند سوپرجام فرضی اروپا در تاریخ 14 آگوست (24 مرداد) باشد. اگر رئال فاتح لیگ قهرمانان نشده باشد، از امباپه در اولین بازی فصل لالیگا (17 یا 18 آگوست) رونمایی خواهد شد.

دیدگاه‌ها