کد خبر : 2020539 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 13:25 | 5.8K بازدید | 5 دیدگاه

این وضعیت باعث ناامیدی ما نیست؛

صالحی: عنایتی جو تیم را دگرگون کرد

کاپیتان تیم فوتبال پیکان گفت: عنایتی توانست جو تیم را تغییر دهد، تا جایی که نگاه ما معطوف به آینده شده و دیگر به اتفاقات دو بازی گذشته فکر نمی‌کنیم.

صالحی: عنایتی جو تیم را دگرگون کرد

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال پیکان پس از دو شکست پشت سر هم در لیگ برتر، حالا به منطقه خطر نزدیک شده و در صورتی که این روند ادامه یابد، آنها فشار بیشتری را احساس می‌کنند اما ابراهیم صالحی کاپیتان خودروسازان نظر دیگری دارد.

صالحی در خصوص شرایط تیمش به خبرنگار ورزش سه گفت: ما در اسفندماه گذشته، عملکرد چشمگیری داشتیم و توانستیم خیلی خوب از انتهای جدول جدا شویم. با شروع دوباره لیگ در سال جدید، این روند ادامه پیدا کرد و موفق شدیم از هوادار و استقلال خوزستان امتیازهای خوبی بگیریم اما متاسفانه شکست در جام حذفی و دو باخت مقابل شمس‌آذر و آلومینیوم شرایط را تغییر داد.

مهاجم پیکان ادامه داد: البته این وضعیت باعث ناامیدی ما نیست چون به یکدیگر اعتماد کامل داریم. اگر بازی با آلومینیوم را دیده باشید، انصافا خوب و بدون ایراد بودیم. حریف ما تنها روی یک کرنر شانس گلزنی داشت و از همین فرصت، بهترین بهره را برد. از طرفی، تیم ما پر از بازیکنان جوان است که مشغول کسب تجربه هستند. باید به آنها زمان و فضای کافی داد تا بتوانند در آینده به فوتبال مملکت کمک کنند.

1972828

صالحی در خصوص راهکار کادرفنی برای خروج از این شرایط افزود: رضا عنایتی سال‌ها در سطح اول فوتبال بوده و مطمئنم بارها در چنین وضعیتی قرار گرفته است. او همه مشکلات تیم را می‌داند و برای هر مشکلی، یک راهکار در نظر دارد. در همین مدت هم توانست جو تیم را تغییر دهد تا جایی که نگاه ما معطوف به آینده شده و دیگر به اتفاقات دو بازی گذشته فکر نمی‌کنیم. عنایتی و دستیارانش حرفه‌ای هستند. از طرفی، مدیریت باشگاه هم حمایت کاملی از بازیکنان داشت و حتی در همین مدت، به جای جریمه یا مسائل این‌چنینی، بخش دیگری از قرارداد بازیکنان پرداخت شد. وقتی اعضای تیم چنین جوی را می‌بینند، طبیعی است که با تمام توان برای رسیدن به موفقیت تلاش می‌کنند.

این بازیکن در نهایت گفت: دیدار با ذوب‌آهن را در پیش داریم که بازی سخت و حساسی است. با توجه به آنالیز کادرفنی، از حریف‌مان شناخت پیدا کردیم. البته نیازی به گفتن نیست که ذوب‌آهن چقدر قدرتمند است، اما ما هم پیکان هستیم و هم‌قسم شده‌ایم تا روند نتیجه‌گیری را عوض کنیم. این اتفاق با همدلی و سخت‌گیری در تمرین و بازی رخ می‌دهد. امیدوارم از همین بازی بتوانیم بار دیگر خودمان را اثبات کنیم و پیکان را به جایگاهی که حقش است، برسانیم.

دیدگاه‌ها