کد خبر : 2020575 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 15:38 | 30.7K بازدید | 17 دیدگاه

سرلک یک قدم به المپیک نزدیک‌تر شد

علیرضا سرلک در مبارزه دوم خود در گزینشی المپیک با اقتدار از سد حریف گرجستانی گذشت.

سرلک یک قدم به المپیک نزدیک‌تر شد

به گزارش "ورزش سه"، آخرین مرحله مسابقات گزینشی المپیک در رشته کشتی آزاد در حالی در استانبول ترکیه در حال برگزاری است که علیرضا سرلک به عنوان نماینده ایران در وزن 57 کیلوگرم به دنبال کسب آخرین سهمیه ایران در پاریس 2024 خواهد بود.

این آزادکار 27 ساله اهل لرستان بعد از اینکه در دور نخست، با نتیجه 4 بر 2 سیمونه پیرودو از ایتالیا را شکست داد، در مبارزه دوم مقابل روبرتی دینگاشویلی از گرجستان قرار گرفت. 

آزادکار سبک وزن ایران که کاملا آماده و سرحال نشان می‌دهد، وقت اول را با نتیجه 5-0 به سود خود به پایان رساند. سرلک که با پیش انداختن و قوس کردن به پشت حریف می‌رفت و امتیازات را یکی پس از دیگری جمع می‌کرد، با هوش بالای خود توانست در نهایت کشتی را 9-3 به سود خود تمام کند. 

حملات پرتعداد و متوالی به سبک حسن یزدانی در دستور کار علیرضا سرلک قرار گرفته و او با اینکه از ابتدای وقت نخست از ناحیه بینی آسیب دید و کمی چهره‌اش خونین شده بود، توانست با یک نمایش قابل قبول به دور یک چهارم نهایی راه پیدا کند. 

سه نفر برتر این رویداد می‌توانند سهمیه المپیک را کسب کنند و هنوز سرلک دو گام دیگر تا رسیدن به فینال و قطعی کردن سهمیه خود فاصله دارد.

دیدگاه‌ها