کد خبر : 2020638 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 19:38 | 67.3K بازدید | 16 دیدگاه

هیجان آنری از صعود به سری A: فوق العاده است

تیری آنری به عنوان یکی از سهامداران باشگاه کومو از صعود این تیم به سری A هیجان زده است.

هیجان آنری از صعود به سری A: فوق العاده است

به گزارش "ورزش سه"، تیری آنری، یکی از سهامداران باشگاه کومو، از صعود این تیم به سری A خوشحال است و آن را مختص شایستگی بازیکنان تیمش می‌داند.

اسطوره آرسنال جمعه شب در استادیوم سینیگاگلیا حضور داشت تا بازی پایانی فصل را تماشا کند. در این بازی کومو پس از تساوی 1-1 مقابل کوزنزا به سری A صعود کرد.

آنری درباره این صعود به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: "احساس فوق‌العاده‌ای است، اما این شایستگی بازیکنان بوده و نه من، باید بروید و از آن‌ها سوال بپرسید که چه احساسی دارند. من از دور از تیم حمایت کرده‌ام و شما باید با آن بچه‌ها صحبت کنید چون کاری که آن‌ها انجام داده‌اند، فوق العاده است.

2020670

من هم مثل بقیه افراد حاضر در استادیوم، بیشتر از تماشای بازی وقت خود را صرف دیدن نتیجه ونتزیا کردم اما همانطور که گفتم، من فقط برای چند لحظه اینجا هستم. ابتدا بروید و با بازیکنان صحبت کنید. اینجا هستم تا از باشگاه حمایت کنم چون این بسیار مهم است، اما افراد زیادی هستند که واقعا سخت تلاش کرده‌اند تا باشگاه به جایگاه فعلی برسد. این در مورد بازیکنان و افرادی است که برای مدت طولانی اینجا بوده‌اند."

آیا در آینده به ایتالیایی صحبت خواهی کرد یا نه؟

درک می‌کنم که دوست دارید دوباره ایتالیایی صحبت کنم؛ دوباره صحبت می‌کنم، نگران نباشید.

کومو همراه پارما به سطح اول فوتبال ایتالیا صعود کرده است. سومین سهمیه سری B از طریق بازی پلی آف مشخص می‌شود. کومو در سال 2016 ورشکست شد و در فصل 18-2017 به عنوان یک باشگاه جدید در سری D دوباره متولد شد. هدایت این تیم در اختیار سسک فابرگاس، ستاره سابق آرسنال و چلسی است.

دیدگاه‌ها