کد خبر : 2020659 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 21:01 | 6.6K بازدید | 19 دیدگاه

تاج سه امتیاز ما را برگرداند

دقیقی: به ملوان یک موقعیت هم ندادیم

سرمربی شمس آذر می‌گوید که تیم او شایستگی این را دارد تا بازیکنان بیشتری در تیم ملی داشته باشد.

دقیقی: به ملوان یک موقعیت هم ندادیم

به گزارش "ورزش سه"، در نخستین دیدار از هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، شمس آذر موفق شد در یک بازی خانگی و به لطف گل زودهنگام محمد پاپی در دقیقه پنجم مسابقه، یک بر صفر ملوان را شکست داده و خود را به رتبه ششم جدول رده بندی برساند.

ویدئو: 332469

سعید دقیقی در نشست خبری پس از بازی گفت: می‌دانستیم یک بازی سخت با یک تیم پرمهره و یک مربی خوب داریم. در طول هفته با بچه‌ها واقعا کار کردیم و تمام برنامه‌های تیم حریف را خنثی کردیم. با یک سبک سعی کردیم که ارتباط میان خط دفاع و هافبک را از بین ببریم آن هم با یک پرسینگ از خط بالا.

او ادامه داد: با استفاده از ضربات مستقیم و کرنر توانستیم به حریف فشار بیاوریم. نگذاشتیم تیم حریف حتی یک موقعیت گل نیز بدست آورد. می‌توانستیم بازی را با گل‌های بیشتر ببریم. تعداد کرنرهای ما 3-4 برابر حریف بود و ما امروز یک تیم شایسته را بردیم.

سرمربی شمس آذر اضافه کرد: از بازیکنانم تشکر می‌کنم. به معنای واقعی یک تیم بودیم. هر مهره‌ای که از ما به خاطر مسائل مالی جدا شد، دیدید که تیم ما بهتر شد. ما تیمی شایسته هستیم و تا انتهای لیگ نیز باید این مسیر را ادامه دهیم و این را باید بگویم که این بازیکنان شایستگی بیشتری دارند تا بیش از یک نفر به تیم ملی دعوت شود. از قلعه نویی تقاضا می‌کنم که یک کارگروه تشکیل دهد تا ببینید چه نفراتی و به چه دلایلی از تیم ما جدا شده‌اند و توانسته‌ایم خودمان را جمع کنیم.

وی ادامه داد: ما پنجم واقعی هستیم و تاج باید یک کارگروهی تشکیل دهد تا امتیازات از دست رفته ما بازگردد. تیم ما همه جوره خودش را ثابت کرد. شنیدم باشگاه سایپا شکایت خود را پس گرفته و امیدوارم سه امتیاز ما به جدول بازگردد و به تیمی که دارد تلاش می‌کند، با کیفیت بازی می‌کند و بودجه یک دهم دیگر تیم‌ها دارد، این عزت و احترام را بدهیم و جهت تشویق تیم، این سه امتیاز را برگردانیم.

1976140

دقیقی اضافه کرد: داور مسلط و توانمند بود و به اعتقاد من، شیب تصمیم‌های داور به سمت ما نبود. مثلا در آن صحنه که کارت زرد به موسوی داد، قطعاً‌ باید هافبک حریف اخراج می‌شد. صادق آلبوصبیح از ناحیه مچ پا آسیب دید و بازی بعدی را از دست داد. با این حال فکر می‌کنم داوری خوبی دیدیم. صحنه خاصی بازی نداشت.

او در خصوص تمدیدی‌های شمس آذر گفت: تمرکزم روی 3 بازی باقی مانده است.

دقیقی درخصوص صحبت‌های سرمربی حریف نیز گفت: به نظرات تارتار احترام می‌گذارم ولی ما خلق موقعیت بیشتری داشتیم، تیم بهتری بودیم. با هر نوع تاکتیکی که شما اسمش را بگذارید. من یادم است که تارتار با نادر محمدی از دم دروازه خودشان توپ را ارسال می‌کرد و با همین حربه موفق بود. ما در کنار بحث اوت بحث تاکتیکی نیز داریم.

وی درباره سه بازی باقی مانده نیز گفت: مثل همین مسیری که تا الان آمدیم تلاش می‌کنیم و با همه توانمان ادامه خواهیم داد. یک روز سعید دقیقی است و یک روز نیست. این تیم متعلق به مردم شهر قزوین است و توقع ما این است که بیشتر حمایت شویم. در یک جایی از بازی نیز شعاری استفاده شد که من عذرخواهی می‌کنم. ما همه ایرانیم و ما همه در روزهای سخت باید در کنار هم تلاش کنیم. نباید به اصالت دیگران توهین کرد و من نیز عذرخواهی می‌کنم.

دیدگاه‌ها