کد خبر : 2020681 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 21:41 | 15.5K بازدید | 30 دیدگاه

این کلین شیت به خود بیرانوند هم چسبید

دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس در اکباتان روز خوبی داشت و کلین شیت کرد.

این کلین شیت به خود بیرانوند هم چسبید

به گزارش ورزش سه، علیرضا بیرانوند که در مقابل نساجی نتوانست دروازه خود را بسته نگه دارد این بار در دیدار حساس مقابل هوادار حرفی برای گفتن باقی نگذاشت و به بهترین شکل ممکن وظیفه خود را انجام داد.
بیرانوند که به نظر می‌رسید در دقایق ابتدایی تحت تاثیر بازی خوب هوادار تحت فشار قرار گرفته یک شروع بد داشت اما کم کم در بازی جا افتاد و در کمال خونسردی فرم خوبی از خود ارائه داد.
بیرو در بازی با پا فوق‌العاده خونسرد و مسلط نشان داد و با اینکه تیم هوادار بعضا از جلو پرس می‌کرد بیرو خیلی راحت ریگی و دیگر هافبک‌های تیمش را در مرکز زمین صاحب توپ می‌کرد و هیچ اشتباهی نداشت.
بیرو در یکی دو صحنه شروع مجددهای بسیار خوبی هم داشت و تیمش را در موقعیت حمله قرار داد ضمن اینکه در مواقع خطر به مدافعان تیمش تشر می‌زد و نمی‌گذاشت تعداد اشتباهات آنها متوالی و پرتعداد باشد.

2020736

بیرانوند در نیمه نخست و در دقیقه 24  با خروج بموقع مقابل کریم اسلامی توپ او را مهار کرد. او در شروع نیمه دوم هم واکنش خوبی داشت و در دقیقه 68 بار دیگر مقابل ضربه اسلامی ایستادگی کرد.
اما اوج هنر بیرو در این مسابقه ایستادگی مقابل ضربه سر بابک مرادی در دقیقه 77 بود که کاملا سرپنجه و هوشیار بود و اجازه نداد دروازه‌اش باز شود.

ویدئو: 332467

با این نمایش بیرو در پیروزی مهم تیمش نقش مهمی ایفا کرد و با توجه به اینکه در چند نوبت دروازه‌اش به خطر افتاد و چند واکنش خوب داشت این کلین شیت بیشتر به او چسبید.

دیدگاه‌ها