کد خبر : 2020702 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 22:19 | 18.6K بازدید | 35 دیدگاه

اسیر اتفاقات فوتبالی شدیم؛

رزاق‌پور: آرزو می‌کنم تراکتور قهرمان شود

ابوالفضل رزاق‌پور می‌گوید گل‌گهر شایستگی پیروزی برابر تراکتور را داشته است.

رزاق‌پور: آرزو می‌کنم تراکتور قهرمان شود

به گزارش "ورزش سه"، ابوالفضل رزاق‌پور پس از شکست دو بر صفر گل‌گهر مقابل تراکتور اظهار داشت: در ابتد از هواداران خوب تراکتور بابت لطفی که به من داشتند، تشکر می‌کنم. جا دارد بابت اتفاقی که در بازی و در صحنه پنالتی رقم خورد، یک عذرخواهی از تیم و هواداران خودمان بکنم.

او ادامه داد: فکر می‌کنم یکی از بهترین بازی‌های تیم‌مان بود و حریف روی دو پنالتی توانست گل بزند. ما سوار بازی بودیم و موقعیت‌های جدی‌تری داشتیم که به تیر زدیم و از روی خط برگشت. متاسفانه روی بدشانسی بودیم و واقعا تیم‌مان لایق باخت نبود‌. ما حتی می‌توانستیم پیروز بازی باشیم اما اسیر اتفاقات فوتبالی شدیم. باز هم از تیم‌ و هواداران گل‌گهر عذرخواهی می‌کنم و تلاش می‌کنم در بازی‌های باقی‌مانده این نتایج را جبران کنیم.

رزاق‌پور درباره توپی که به تیر دروازه زد، توضیح داد: ضربه من، اوج بدشانسی بود. من صحنه را ندیدم اما می‌توانستیم به گل برسیم و روی بدشانسی از دست رفت.

بازیکن سابق تراکتور درباره حس و حالش در بازگشت به تبریز گفت: من اینجا را خانه خودم می‌دانم و از ته قلبم دوست دارم. آرزوی قلبی‌ام این است یک روزی جدا از تیمی که در آن بازی می‌کنم، تیم تراکتور و همچنین تیم نساجی که تیم شهرم است، قهرمان شوند. از هواداران تراکتور بابت چند سالی که من را تحمل کردند و لطفی که امروز داشتند، تشکر می‌کنم.

رزاق‌پور در پایان درباره درگیری‌ها و حواشی مسابقه گفت: من بعد از درگیری جلو آمدم و از شجاع خواستم به عنوان بازیکن باتجربه و کاپیتان تراکتور آرام باشد. من متوجه نشدم قبل از آن چه اتفاقی افتاد که داور تصمیم گرفت اخراج کند و فقط خواستم اوضاع را آرام کنم اما دیر شده بود و هر دو اخراج شدند.

دیدگاه‌ها