کد خبر : 2020709 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 22:35 | 17.8K بازدید | 21 دیدگاه

ده‌روسی: رم شایسته فینال لیگ اروپا نبود

دانیله‌ ده‌روسی، سرمربی رم، در آستانه بازی مقابل آتالانتا تایید کرد که تیمش شایسته صعود به فینال لیگ اروپا نبود و بایرلورکوزن به درستی به آن دست پیدا کرد.

ده‌روسی: رم شایسته فینال لیگ اروپا نبود

به گزارش "ورزش سه"، دانیله ده‌روسی، سرمربی رم، در آستانه بازی آتالانتا با دوربین باشگاه رم گفتگو کرد. این مربی ایتالیایی در مورد اهمیت این مسابقه و چالشی که تیمش پس از شکست مقابل بایرلورکوزن داشته، صحبت کرد.

ده روسی درمورد اهمیت بازی فردا گفت: "ما می‌دانیم که این بازی چقدر برای ما و آن‌ها مهم است، آن‌ها استراحت کرده‌اند. ما در 48 ساعت بعد از یک بازی فشرده مانند لورکوزن تیم را آماده کردیم، اما مطمئن هستیم.

لورکوزن؟

آن‌ها شایسته فینال بودند، ما شایسته آن نبودیم، مسابقات می‌توانست طور دیگری پیش برود، اما در مجموع بهترین تیم به فینال رفت، ما به لورکوزن و آتالانتا تبریک می‌گوییم، هر دو تیم، تیم‌های بزرگی هستند. بازیکنان راضی نیستند، آن‌ها ناراحت هستند، خوب بازی کردند اما ما اتفاقات زیادی مانند مصدومیت اسپیناتزولا را داشتیم که برنامه بازی را تغییر داد. بازیکنان آرام هستند و به آینده ایمان دارند، ما در شرایط برابر با یکی از قوی‌ترین تیم‌های حال حاضر بازی کردیم.

2020781

آتالانتا؟

من چیزهای زیادی را در مورد آن‌ها دوست دارم، جان پیه‌رو گاسپرینی یکی از مبتکرترین مربیان است، او چیزی را به فوتبال اضافه کرده، او به عنوان کسی که فوتبال را تغییر داد، در ذهن همه می‌ماند. من یک بار در پایان بازی گاسپرینی را نگه داشتم، زمانی که هنوز بازی می‌کردم، می‌خواستم بروم و از او سوالات خصوصی بپرسم چون بسیار کنجکاو بودم، آتالانتا به مربیان زیادی الهام می‌دهد. این یک مسابقه حیاتی برای هر دو تیم است.

دیدگاه‌ها