کد خبر : 2020721 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 06:20 | 29.6K بازدید | 18 دیدگاه

بختیاری‌زاده: نمی‌گذارم حق مردم خوزستان ضایع شود

برخورد جدی با عاملان پس‌گرفته شدن قهرمانی فولاد

مدیر تیم‌های پایه باشگاه فولاد خوزستان توضیحاتی را درباره پس گرفته شدن قهرمانی از تیم جوانان این باشگاه ارائه کرد.

برخورد جدی با عاملان پس‌گرفته شدن قهرمانی فولاد

به گزارش “ورزش سه”، یکی از اتفاقات قابل تأمل در رقابت‌های پایه فوتبال ایران مربوط به باشگاه فولاد خوزستان و تیم جوانان این باشگاه است.

جوانان فولاد در شرایطی که دو هفته مانده به پایان مسابقات قهرمانی خود را مسجل کرده بودند با یک اتفاق غیرمنتظره روبه‌رو شدند و جام قهرمانی خود را از دست دادند.

در تیم جوانان فولاد یک بازیکن سه اخطاره بازی کرده بود که با شکایت حریف نتیجه بازی از سوی کمیته انضباطی ۳ بر صفر شد و در نهایت تیم جوانان فولاد قهرمانی خود را از دست داد.

سیاوش بختیاری‌زاده، مدیر تیم‌های پایه باشگاه فولاد ضمن تایید این موضوع درباره چرایی این اتفاق به خبرگزاری ایسنا گفت: بعد از اینکه مطلع شدم تیم ایمان سبز شیراز نسبت به استفاده تیم جوانان ما از یک بازیکن غیر مجاز شکایتی داشته است با فراخواندن سرپرست تیم و کادر فنی تیم جوانان فولاد از آنها خواستم تا در خصوص این موضوع توضیحاتی ارائه دهند. در ابتدا منکر این موضوع شدند ولی بعد از اینکه پیگیر شدم و اسناد تمام بازی‌های انجام شده را خواستم، متوجه شدم بازیکنی به اسم یونس امیر در مدیریت سابق آکادمی و نیز مدیریت وقت باشگاه فولاد، ۱۷ مهرماه سال گذشته در جریان بازی‌های لیگ برتر جوان جوانان یک کارت زرد دریافت کرده است. همین بازیکن پنجم اسفندماه سال گذشته نیز در یک بازی دیگر تیم فولاد با کارت زرد جریمه شده است.

2018314

او ادامه داد: یونس امیر امسال هم در یک بازی دیگر در اهواز کارت زرد دیگری دریافت می‌کند و سه کارته می شود. تنها کسی که اسناد تیم در اختیار او بوده و از این موضوع اطلاع داشته، اکبر مهدی‌پور سرپرست تیم بوده است. در پی این اتفاق به شدت با سرپرست و کادرفنی برخورد کردم و نکته جالب این است که هر دو طرف ماجرا را به یکدیگر محول می کردند و سرپرست می‌گفت به کادرفنی اطلاع داده‌ام و کادرفنی هم قسم می‌خورد که سرپرست اطلاعی به آن‌ها نداده است.

بختیاری‌زاده عنوان کرد: نکته بعدی این است که وقتی تیم برای بازی با ایمان سبز به شیراز اعزام می‌شود، سرپرست تیم به دلایلی تیم را همراهی نمی‌کند. سرپرستی یک کار تخصصی است که سرپرست جوان تیم که توسط مدیریت قبلی در این سمت قرار گرفته است یا متوجه این موضوع نشده یا نخواسته متوجه این موضوع شود. شاید هم به اطلاع کادرفنی رسانده اما آن‌ها توجه نکرده‌اند. در هر صورت دو طرف باید پاسخگو باشند و باشگاه در این قضیه کوتاه نخواهد آمد و مطمئن هستم مردم خوزستان و هواداران فولاد هم به سادگی از این قضیه نمی‌گذرند.

مدیرآکادمی باشگاه فولاد گفت: قهرمانی از باشگاه فولاد خوزستان گرفته شد و مردم مطمئن باشند من نیز به‌عنوان مدیر آکادمی پیگیر این قضیه خواهم بود و نمی‌گذارم حق مردم خوزستان به دلیل بی‌توجهی صورت گرفته ضایع شود.

1918532

بختیاری‌زاده در بخش بعدی افزود: نکته‌ای که واقعاً من را اذیت می‌کند این است که چطور سرپرست و کادر فنی تیم جوانان فولاد متوجه نمی‌شود که بازیکن تیم ما مهرماه سال گذشته کارت گرفته اما مربی ایمان سبز شیراز متوجه این موضوع است. می‌خواهم بدانم چه کسی به این مربی اطلاعات داده و او چگونه نسبت به این موضوع آگاهی پیدا کرده است. از همین رسانه می‌خواهم این موضوع را از طریق مدیر سابق آکادمی باشگاه فولاد خوزستان نیز پیگیر باشد.

او در پاسخ به این سوال که سرپرست تیم جوانان فولاد خوزستان چه نسبتی با مدیر سابق آکادمی باشگاه دارد، خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم او پسرعمه سجاد مهدی‌پور مدیر سابق آکادمی فولاد خوزستان باشد. به هر حال با توجه به اینکه حق جوانان خوزستانی ضایع شده است هر کسی که در این قضیه مقصر بوده باید پاسخگو باشد.

دیدگاه‌ها