کد خبر : 2020753 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 09:01 | 74.9K بازدید | 79 دیدگاه

دوست ندارم ذهنیت بدی از من باقی بماند

عذرخواهی فلاح از شجاع: ضربانم بالا بود!

مدافع جوان و ملی پوش گل گهر سیرجان بابت رفتارش در دیدار تراکتور از شجاع خلیل زاده و جامعه فوتبال عذرخواهی کرد.

عذرخواهی فلاح از شجاع: ضربانم بالا بود!

به گزارش “ورزش سه”، یکی از حواشی عجیب روز نخست رقابت‌های هفته بیست و هفتم لیگ برتر در مسابقه تراکتور تبریز و گل‌گهر سیرجان رخ داد. جایی که در اواخر بازی سامان فلاح مدافع جوان گل‌گهری‌ها با شجاع خلیل‌زاده کاپیتان تراکتور درگیری فیزیکی پیدا کرد و با تصمیم داور هر دو بازیکن با کارت قرمز جریمه شدند و زمین بازی را ترک کردند.

با گذشت ساعاتی از این اتفاق تلخ در ورزشگاه تبریز سامان فلاح بابت رفتارش ابراز ندامت کرد.

فلاح در خصوص اتفاق پیش آمده در‌جریان بازی با تراکتور به خبرنگار ما گفت: اواخر بازی بود و به هر حال آنهایی که فوتبال بازی کرده باشند، می‌دانند در شرایطی که به سوت پایان بازی نزدیک می‌شویم چقدر فشار روی بازیکنان بالاست و ممکن است با هر اتفاق کوچکی یک لحظه هر آدمی کنترل خودش را از دست بدهد. در آن صحنه من هم واقعاً یک لحظه ضربانم بالا رفت و عصبانی شدم و اگر در شرایط طبیعی بود هرگز چنین کاری را انجام نمی‌دادم.

2020839

مدافع ملی پوش گل‌گهر ادامه داد: بابت اقدامی که ناخواسته و بر اثر فشار بالای بازی از من سر زد از همه جامعه فوتبال و به خصوص آقای خلیل‌زاده و همه اعضای کادر فنی تراکتور و تیم گل گهر عذرخواهی می‌کنم. آقا شجاع از نظر سنی از من بزرگتر است و احترامش در هر شرایطی بر من واجب است. البته درگیری من اصلا با ایشان نبود اما به هر حال از او معذرت می‌خواهم و امیدوارم که دیگر چنین اتفاقی برای من در دوران فوتبالم رخ ندهد.

فلاح در ادامه افزود: من یک بازیکن جوان هستم که به تازگی به تیم ملی هم دعوت می‌شوم. دوست ندارم اتفاقی که در تبریز افتاد باعث شود برخی افراد درباره من فکر بدی بکنند و تصور کنند که از رفتار خوبی برخوردار نیستم. به همین علت از جامعه فوتبال عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم که در آینده با رفتار متفاوت این اتفاق تلخ را جبران کنم.

دیدگاه‌ها