کد خبر : 2020783 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 10:37 | 33.5K بازدید | 45 دیدگاه

چشم به رتبه سپاهان در پایان فصل؛

سرنوشت تراکتور با مطهری عوض شد

تراکتور با کادر فنی جدیدش در یک قدمی رتبه سوم جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

سرنوشت تراکتور با مطهری عوض شد

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان حمید مطهری پس از کسب دو پیروزی مقابل ذوب‌آهن و فولاد خوزستان و یک تساوی برابر استقلال، دیروز کار سختی در رقابت با گل‌گهر سیرجان داشتند ولی توانستند به روند موفقیت‌آمیزشان برای چهارمین بازی پیاپی ادامه بدهند و سه امتیاز ارزشمند دیگر برای تثبیت جایگاه‌شان بگیرند.

تراکتور که پس از چهار بازی ناکامی تصمیم به تغییر کادر فنی گرفت و هدایت تیمش را به حمید مطهری سپرد، دیروز نمایش هجومی و تاکتیکی مقابل گل‌گهر ارائه داد و اگر دقت در ضربات آخر بود، با تعداد گل زده بیشتری از زمین بیرون می‌آمد، اما با این وجود کسب پیروزی دو بر صفر برابر سیرجانی‌ها اهمیت زیادی برای آنها داشت.

2020917

حمید مطهری که چالش سختی در شروع کارش با تراکتور داشت، پس از برتری مقابل ذوب‌آهن در جام حذفی، در سه هفته پیاپی لیگ برتر هم هیچ باختی را تجربه نکرده و در سه بازی برابر استقلال، فولاد و گل‌گهر توانسته هفت امتیاز به دست بیاورد تا حالا در یک قدمی رتبه چهارم جدول و گرفتن جایگاه سپاهان باشد.

تراکتور که در حضور مطهری سرنوشتش تغییر کرده و توانسته از بحران به آرامش برسد، اکنون چشم به دیدار آینده در جام حذفی مقابل مس رفسنجان و پس از آن هم سه دیدار باقی مانده تا پایان لیگ برتر دارد و امیدوار است بتواند رتبه سوم جدول را از سپاهان بگیرد.

دیدگاه‌ها