کد خبر : 2020799 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 12:04 | 46.6K بازدید | 19 دیدگاه

80 میلیون یوروی دیگر هم بده

پی‌اس‌جی دست از سر امباپه بر نمی‌دارد!

ناصر الخلیفی از امباپه درخواست کرده که بخشی از پاداش انتقالش به رئال مادرید را نیز به باشگاه پاریسی بدهد.

پی‌اس‌جی دست از سر امباپه بر نمی‌دارد!

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه کیلیان امباپه پیش از این به‌طور غیررسمی اعلام کرده بود که در پایان فصل پاریس را ترک خواهد کرد و روز جمعه نیز با انتشار یک پیام ویدیویی جدایی را رسمی کرد، اما واقعیت این است که هنوز شرایط جدایی او مشخص نشده است. 

پی اس جی که دیگر پذیرفته کیلیان را از دست داده و در میان تعجب تصمیم گرفته هیچ مراسم خداحافظی برای او برگزار نکند، باید با بازیکن و اطرافیانش تصمیم بگیرد که آیا او بالاخره از دریافت بخشی از حقوق خود که برای اهداف مالیاتی سودمندتر است صرف نظر می‌کند یا برعکس، موافقت می‌کند که درصدی از پاداش نقل و انتقالاتی را که از رئال مادرید دریافت می‌کند، به باشگاه بدهد.

2020417

در تابستان، درست قبل از اینکه امباپه بعد از مدتی تنبیه از سوی باشگاه به تمرینات برگردد، او با ناصر الخلیفی به توافق رسید که 80 میلیون یورو پاداش وفاداری خود را ببخشد و اگر بازیکن در نهایت قبول کند، به این رقم می‌تواند بین 80 تا 100 میلیون یوروی دیگر نیز اضافه شود. 

در واقع باشگاه اصرار دارد که علاوه بر بخشیدن پاداش وفاداری، امباپه بخشی از دستمزد خود را نیز دریافت نکند یا اینکه درصدی از پاداش انتقال به رئال را به پی اس جی بدهد. موردی که هنوز روشن نشده و امباپه فعلا پاسخی به این درخواست نداده است.

دیدگاه‌ها