کد خبر : 2020801 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 12:04 | 17.8K بازدید | 31 دیدگاه

میتروویچ نگذاشت کسی دلتنگ نیمار شود

الکساندر میتروویچ پس از مصدومیت نیمار درخشان ظاهر شد و توانست جای خالی ستاره برزیلی را برای الهلال پر کند.

میتروویچ نگذاشت کسی دلتنگ نیمار شود

به گزارش "ورزش سه"، الکساندر میتروویچ در تابستان گذشته و ساعاتی پس از معرفی نیمار به هواداران الهلال، به این تیم عربستانی پیوست تا خبر انتقال او تحت تاثیر معرفی نیمار قرار بگیرد و توجهات زیادی را به خود جلب نکند.

اما در حالی که همه منتظر بودند بازیکن سابق پاری سن ژرمن جادوی خود را در ورزشگاه‌های عربستان به نمایش بگذارد، او دچار مصدومیت شد و مسئولیت به دوش مهاجم صربستانی افتاد.

الهلال شب گذشته در شرایطی در فاصله سه هفته تا پایان لیگ عربستان قهرمانی خود در این مسابقات را قطعی کرد که میتروویچ تاکنون در 25 بازی، 26 گل به ثمر رسانده و تأثیرگذارترین بازیکن این تیم در مسیر قهرمانی در لیگ فوتبال عربستان بوده است.

میتروویچ در 19 آگوست و پس از آن که الهلال نیمار را به هواداران و رسانه‌ها معرفی کرد، به الهلال اضافه شد. این بازیکن 29 ساله در اولین حضورش در ترکیب مقابل الرائد گلزنی کرد و سپس در پیروزی 4-3 مقابل الاتحاد هت‌تریک کرد تا جایگاه خود در این تیم را مستحکم کند.

2006274

در دوره هماهنگی میتروویچ با نیمار در خط حمله الهلال، مهاجم برزیلی در تیم ملی کشورش از ناحیه رباط صلیبی آسیب دید و الهلال با پایان یافتن فصل برای خرید اصلی خود، ضربه بزرگی خورد، اما میتروویچ مسئولیت را برعهده گرفت و تبدیل به ستاره تیمش شد.

متیروویچ در خط حمله الهلال و در کنار میشل، مالکوم، سالم الدوساری درخشان ظاهر شد و توانست ۲۶ گل به ثمر برساند و پس از کریستیانو رونالدو (۳۳ گل) در رتبه دوم جدول گلزنان لیگ عربستان قرار بگیرد.

دوایت یورک، مهاجم سابق منچستریونایتد که معتقد است میتروویچ در لیگ عربستان بهتر از کریستیانو رونالدو ظاهر شده است، در این خصوص می‌گوید: به نظر من میتروویچ بهترین مهاجم لیگ است. حقیقت این است که میتروویچ فصل فوق‌العاده‌ای داشت. من از سبک بازی النصر با رونالدو خوشم می‌آید اما میتروویچ اول است و کمی نسبت به رونالدو برتری دارد. شاید او از صحبت‌های من راضی نباشد، چون دوست ندارد شماره دو باشد، اما حقیقت این است که میتروویچ و الهلال در این فصل بهترین بوده‌اند و به همین دلیل من او را بر رونالدو ترجیح دادم.

در حال حاضر هواداران الهلال منتظر بازگشت نیمار در فصل آینده هستند تا در کنار میتروویچ بازی کند و همکاری‌ای که فصل گذشته از آن محروم شدند، به نمایش بگذارند.

دیدگاه‌ها