کد خبر : 2020807 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 12:17 | 21.3K بازدید | 41 دیدگاه

تازه از مصدومیت بازگشته‌ها در ترکیب اصلی

مرادمند تنها مدافع صد درصدی در دسترس نکونام!

در حال حاضر، استقلال تنها یک مدافع تخصصی در دسترس دارد که در آمادگی کامل به‌سر می‌برد.

مرادمند تنها مدافع صد درصدی در دسترس نکونام!

به گزارش "ورزش سه"، محرومیت روزبه چشمی و صالح حردانی برای جواد نکونام به دغدغه‌ای مهم در آستانه دیدار با فولاد خوزستان تبدیل ‌شده است. با توجه به محرومیت و مصدومیت مدافعان استقلال در آستانه دیدار مقابل نماینده خوزستان، دست سرمربی آبی‌ها برای ترکیب دفاعی این تیم چندان باز نیست.

تنها مدافع با آمادگی کامل جهت دیدار با فولاد، محمدحسین مرادمند است و با توجه به مدافعان در دسترس برای نکو، احتمالاً شاهد بازگشت سهرابیان و رافائل سیلوا به ترکیب استقلال خواهیم بود. این دو بازیکن که اخیراً از بند مصدومیت رها شده‌اند، شرایطی به‌ مراتب بهتر از روزهای گذشته دارند و به احتمال زیاد مشکلی برای همراهی استقلال در بازی دوشنبه با فولاد نخواهند داشت.

رافائل سیلوا که در چند هفته اخیر به‌دلیل مصدومیت در ترکیب استقلال حضور نداشت، احتمالاً در دیدار با فولاد برای آبی‌ها به میدان می‌رود تا در دفاع سه‌نفره در کنار مرادمند و یکی از میان سلیمی یا سهرابیان قرار بگیرد.

1995617

درعین حال ایمان سلیمی که در دیدار با ذوب‌آهن از ناحیه بینی دچار مصدومیت شد، بینی‌اش را بخیه زد و در صورت تأیید پزشکان، می‌تواند مقابل فولاد به میدان برود. از طرفی وضعیت سهرابیان هم هنوز قطعی نیست و تا این لحظه نفر سوم خط دفاعی استقلال هنوز محل ابهام است.

2019377

به احتمال فراوان، نفر سوم دفاع آبی از بین سلیمی یا سهرابیان انتخاب می‌شود اما در صورتی که سهرابیان و سلیمی نتوانند در این دیدار استقلال را همراهی کنند، سناریوی بعدی، استفاده از زبیر نیک‌نفس در خط دفاع است و از آنجا که این بازیکن پیش‌تر هم تجربه بازی‌ کردن در قلب دفاع استقلال را داشته، شاید نکونام مجبور شود او را یک خط عقب بیاورد که در این شرایط، امید حامدی‌فر به خط هافبک استقلال اضافه خواهد شد.

با توجه به اینکه حکم کمیته انضباطی درخصوص حامدی‌فر صادر شد و این بازیکن مشکلی برای همراهی استقلال در بازی با فولاد ندارد، در نتیجه جواد نکونام با خیال آسوده‌تری می‌تواند ترکیب تیمش را برای این بازی حساس انتخاب کند.

دیدگاه‌ها