کد خبر : 2020816 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 12:44 | 6.6K بازدید | 3 دیدگاه

جهانی: هیچ انگیزه‌ای در دریای بابل وجود ندارد

هافبک تاثیرگذار دریای بابل با اشاره به مشکلات این تیم در هفته‌های اخیر، خواهان حمایت مدیران و مسئولان استانی شد.

جهانی: هیچ انگیزه‌ای در دریای بابل وجود ندارد

به گزارش "ورزش سه"، دریای بابل یکی از تیم‌هایی است که خطر سقوط به‌صورت جدی این تیم را تهدید می‌کند. این در حالیست که آنها همانند فصول اخیر با مشکلات بزرگ مالی دست و پنجه نرم می‌کنند و سرنوشت تنها نماینده استان مازندران در لیگ دسته اول در خطر قرار گرفته است.

میلاد جهانی بازیکن اسبق تیم‌های ذوب آهن و سپاهان که سابقه حضور در چند تیم مطرح لیگ برتری را نیز در کارنامه دارد، در این فصل در جمع بابلی‌ها حاضر شده و توانسته به‌عنوان یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیم رایکا کار را دنبال کند. او اکنون با اشاره به مشکلات این تیم در مسیر بقا خواهان حمایت و توجه بیشتر مسئولان شده است: ابتدا باید از تمامی هواداران خونگرم بابلی بابت حمایتی که همیشه از تیم داشته‌‌اند تشکر و قدردانی کنم. متاسفانه از لحاظ مالی و امکانات دچار مشکلات شدید و زیادی هستیم. تا به امروز هم فقط به‌خاطر هواداران فهیم تیم جنگیده‌ایم و چیزی نگفتیم.

1857033

وی ادامه داد: متاسفانه علی‌رغم تمام وعده‌ها و قول‌هایی که از سوی باشگاه داده شده تا به امروز هیچ اتفاق مثبتی را شاهد نبودیم. مدیریت باشگاه تنهاست و هیچ کمکی نمی‌شود. وضعیت بحرانی که در تیم به وجود آمده شرایط را به سمتی پیش برده که نه بازیکنان و نه کادرفنی هیچ انگیزه‌ای ندارند و خیلی از اعضای تیم به لحاظ معشیتی قادر به حضور در تمرینات و ادامه فصل نیستند.

هافبک باتجربه رایکا در پایان از مسئولان خواست مانع از سقوط تنها نماینده استان از لیگ دسته اول شوند: بارها قول‌هایی داده شد اما هیچ کدام به مرحله عمل نرسیده است. هواداران عزیز رایکا بدانند که تک تک بازیکنان و کادرفنی تا به امروز تنها به عشق آنها کار را علی‌رغم تمامی مشکلات دنبال کرده‌اند. از مسئولان و شهردار عاجزانه درخواست می‌کنیم به داد تنها نماینده استان در لیگ یک برسد و نگذارند اتفاق تلخی را شاهد باشیم.

دیدگاه‌ها