کد خبر : 2020820 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 12:51 | 34.3K بازدید | 74 دیدگاه

رئال یعنی شکوه و افتخار

پرز در جشن قهرمانی: با جام پانزدهم برمی‌گردیم

فلورنتینو پرز در مراسم جشن قهرمانی در شهرداری مادرید گفت که به‌زودی با جام پانزدهم اروپا به همین مکان برمی‌گردند.

پرز در جشن قهرمانی: با جام پانزدهم برمی‌گردیم

به گزارش "ورزش سه"، ناچو، کاپیتان رئال مادرید، ساعتی پیش در کمپ والدبباس جام قهرمانی لالیگا را از دستان رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا گرفت و بعد از چند عکس یادگاری بازیکنان سوار اتوبوس شدند تا طبق رسم سنتی جشن قهرمانی به شهرداری مادرید بروند.

2020964
2020962

در شهرداری، ایزابل دیاز آیوسو، رئیس شورای شهر مادرید، انتظار رئالی‌ها را می‌کشید. او که خود از هودران رئال است، در ابتدای مراسم به رئالی‌ها خوش‌آمد گفت و سپس فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه، پیراهن رئال را به او اهدا کرد.

2020966

در ادامه ناچو پشت میکروفن رفت و گفت: «از شما خانم رئیس برای استقبال گرمتان بسیار متشکرم. حضور در اینجا بسیار خوشحال کننده است زیرا به این معنی است که همه چیز برای ما خوب پیش رفته است. برای من روز خاصی است زیرا امروز به‌عنوان کاپیتان می‌آیم. از طرف کل تیم از حمایت هواداران و شواری شهر تشکر می‌کنم. بردن لالیگا بسیار دشوار است و به همین دلیل ما بسیار خوشحالیم. ما هنوز یک چالش بزرگ دیگر یعنی فتح لیگ قهرمانان را در پیش داریم که امیدوارم بتوانیم چند روز دیگر به اینجا بیاییم.»

2020961

سپس فلورنتینو پرز شروع به صحبت کرد: «در ابتدا از شورای شهر مادرید تشکر می‌کنم. این قهرمانی برای همه هواداران رئال مادرید بسیار ویژه است. همه چیزهایی که به دست آورده‌ایم به لطف تلاش، کار، فروتنی و بازی جوانمردانه است. 122 سال از تاسیس رئال گذشته و حالا این باشگاه محبوب‌ترین باشگاه جهان است. تیم امسال سختی‌های زیادی را پشت سر گذاشت. ما مصدومیت‌های زیادی را تجربه کردیم ولی تیم به خوبی ایستادگی کرد و برخاست. مصدومیت کورتوا، میلیتائو و آلابا نمونه‌هایی بارز هستند و این تیم در این شرایط به موفقیت رسید. با نشان رئال ما به هر چیزی که غیرممکن به نظر می‌رسد دست می‌یابیم. 

2020960

پرز ادامه داد: «رئال نوعی سبک زندگی است. می‌خواهم از همه بازیکنانی که در حال حاضر بخشی از تاریخ باشگاه هستند تشکر کنم. آنها همه چیز را برده‌اند و هنوز گرسنه هستند. همچنین از کادر مربیگری و آنچلوتی، یکی از مربیان بزرگ تاریخ ما تشکر می‌کنم. این لالیگا 36 است و تاریخ ما را مجبور می‌کند به پیروزی ادامه دهیم. چهارشنبه یک شب جادویی دیگر را در برنابئو تجربه کردیم. ما روحمان را می‌دهیم تا با جام 15 (لیگ قهرمانان) به اینجا برگردیم.»

دیدگاه‌ها