کد خبر : 2020830 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 13:21 | 47K بازدید | 27 دیدگاه

می‌خواهم به دلیل بازی در جام جهانی در اروپا بمانم؛

خبر مهم علیرضا جهانبخش در مورد آینده‌اش

علیرضا جهانبخش می‌گوید دوست دارد همچنان در اروپا به فوتبال خود ادامه بدهد.

خبر مهم علیرضا جهانبخش در مورد آینده‌اش

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا جهانبخش که سومین فصل حضورش در فاینورد روتردام را پشت سر گذاشت و باید در تابستان از این تیم جدا شود در برنامه تلویزیونی Kick Met درباره دوران حضورش در فاینورد و برنامه‌اش برای فصل بعد گفت: صادقانه بگویم، از حضور در فاینورد لذت می‌برم. من سه سال عالی را در این باشگاه سپری کردم. وقتی به فاینورد آمدم هرگز فکر نمی‌کردم که سه سال در این تیم بمانم. هیچوقت فکر نمی‌کردم اوضاع به این شکل پیش برود و قهرمانی در لیگ و قهرمانی در جام حذفی را به دست بیاوریم و در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا بازی‌های خوبی ارائه دهیم. از همه چیز در این سال‌ها راضی هستم و به دوران حضورم در فاینورد افتخار می‌کنم.

او در بخش بعدی صحبت‌هایش افزود: اکنون تنها به بازی‌های باقی‌مانده تا پایان فصل فکر خواهم کرد و خواهیم دید که آینده چه خواهد شد. من دوست دارم تا جایی که ممکن است در اروپا بمانم. دو سال دیگر جام جهانی را داریم. من می‌خواهم در سطح بالا بمانم چون از نظر روحی و جسمی می‌توانم چند سال دیگر در اروپا بمانم و تجربه بیش‌تری کسب کنم. با توجه به شرایط کلی، من دوست دارم در اروپا بمانم. دوست دارم در یکی از لیگ‌های خوب اروپا بازی کنم.

جهانبخش از تابستان ۲۰۲۱ با فاینورد قرارداد بسته و در این فصل عمدتا به‌عنوان بازیکن ذخیره در ترکیب تیمش حضور داشت. این مهاجم فصل گذشته در سالی که فاینورد قهرمان هلند شد، ۲۸ بازی انجام داد.

دیدگاه‌ها