کد خبر : 2020838 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 02:59 | 11.3K بازدید | 4 دیدگاه

گلرهایی که سنگ تمام گذاشتند:

نمایشگاه سوپر واکنش لک و نیازمند! (عکس)

حامد لک و پیام نیازمند‌ صحنه‌ جالبی را در دیدار مس و سپاهان ایجاد کردند!

نمایشگاه سوپر واکنش لک و نیازمند! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، حامد لک و پیام نیازمند در جریان دیدار مس رفسنجان و سپاهان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر واکنش‌های خوبی از خود نشان دادند و با درخششی که داشتند اجازه ندادند در این مسابقه گل‌های بیشتری به ثمر برسد!

دقیقه 62 این مسابقه دوئل جالبی از این دو گلر باسابقه و توانمند فوتبال ایران بود که هرکدام با واکنش‌هایی که داشتند دروازه تیم خود را بسته نگه‌دارند و مهاجمان را ناکام بگذارند و برای یکدیگر خط و نشان کشیدند!

اولین واکنش توسط پیام نیازمند انجام شد، پاس در عمق خط دفاعی به فرشید باقری رسید و در حالی که او با نگاهش سعی داشت نیازمند را فریب دهد گلر باتجربه سپاهان در حالی که بدن خود را به زاویه مخالف دروازه قرار داده بود ضربه زمینی و محکم باقری را با پا برگشت داد تا یک فرصت فوق‌العاده از مس رفسنجان بگیرد، این موقعیت خوب بلافاصله پس از گل تساوی مس‌رفسنجان در اختیار فرشید باقری قرار گرفت و نزدیک بود تا کمتر از یک دقیقه ورق بازی برگردد و نارنجی‌پوشان پیروز میدان باشند!

2020991

در برگشت همین موقعیت بازیکنان تیم سپاهان ضدحمله سریعی را تدارک دیدند و رضا اسدی با پاس خوبی که در عمق دریافت کرد در موقعیت تک به تک با حامد لک قرار گرفت، گلر مس‌رفسنجان با خروج سریع و بستن زاویه کار را برای مهاجم سپاهان سخت کرد و پس از با باز کردن دست‌ها و پاهای خود مسیر ضربه اسدی را بست و او هم مانند پیام نیازمند یک سیو فوق‌العاده با پا انجام داد تا این دوئل زیبا بین دوگلر لحظه‌های جذابی را در این مسابقه رقم بزند!

2020990

دقیقه 62 تا 63 بازی مس رفسنجان و سپاهان با هیجان خاصی دنبال می‌شد و دو تیم موقعیت‌های خوبی روی دروازه‌ها شکل دادند اما درخشش دروازه‌بان‌ها اجازه گلزنی به هیچکدام نداد و این دروازه‌بان‌ها بودند که در جریان مسابقه تاثیرگذار بودند.

این مسابقه در نهایت با نتیجه یک بر یک به پایان رسید و دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

دیدگاه‌ها