کد خبر : 2020845 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 13:47 | 66.8K بازدید | 96 دیدگاه

با تغییر جای چادرملو و فجر شهیدسپاسی؛

صدر جدول لیگ یک به‌هم ریخت و پیچیده‌تر شد

رای کمیته استیناف سبب عوض شدن جای دو تیم بالانشین چادرملو و فجرسپاسی شد.

صدر جدول لیگ یک به‌هم ریخت و پیچیده‌تر شد

به گزارش "ورزش‌سه"، هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ دسته اول در شرایطی به پایان رسید که یک مسابقه برگزار نشد. این مسابقه قرار میان دو تیم فجرشهید سپاسی شیراز و استقلال ملاثانی در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شود که مسئولان باشگاه استقلال خوزستان با باشگاه همشهری همکاری نکردند و درهای استادیوم باز نشد تا امکان برگزاری بازی فراهم نشود.

پس از این اتفاقات کمیته انضباطی چند روز پیش حکم خود را درباره این بازی صادر کرد و ضمن جریمه مالی باشگاه استقلال خوزستان رای به تکرار بازی در جایی غیر از استان خوزستان داد. حالا اما پس از شکایت باشگاه فجر شهیدسپاسی و اینکه تاکید داشتند حتی رای را به دادگاه عالی ورزش می‌برند، کمیته استیناف دقایقی پیش رای خود را درباره این مسابقه اعلام کرد و براین اساس فجر شهیدسپاسی شیراز با نتیجه 3 بر صفر برنده اعلام شد.

این بدترین خبر برای چادرملو تیم دوم جدول رده‌بندی است که تا پیش از اعلام این رای با 63 امتیاز در رتبه دوم قرار داشت، اما حالا فجر 64 امتیازی شده و جای این تیم را در رتبه دوم گرفته است. 4 هفته از رقابت‌های لیگ دسته اول باقی‌ مانده و جدال سه تیم خیبر که با 67 امتیاز صدرنشین به همراه چادرملو و فجر که دو تای آنها به لیگ برتر صعود می‌کنند، تماشایی، جذاب و نفس‌گیر خواهد بود.

دیدگاه‌ها