کد خبر : 2020849 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 14:04 | 24.8K بازدید | 43 دیدگاه

عیسی در تعقیب هم‌تیمی سابق:

رضا اسدی شریک جدید پیدا کرد!

رضا اسدی رتبه دوم جدول گلزنان را با رحمان جعفری مهاجم تراکتور شریک شد!

رضا اسدی شریک جدید پیدا کرد!

به گزارش "ورزش سه"، رضا اسدی گلزن تیم فوتبال سپاهان که در نیم فصل نخست رقابت نزدیکی با شهریار مغانلو برای آقای گلی داشت در هفته‌های گذشته در گلزنی موفق عمل نکرد و فاصله او با شهریار به 5 گل رسید و حالا رحمان جعفری با 10 گل در کنار او قرار گرفت و باید برای رتبه دوم جدول گلزنان با او رقابت کند.

رضا اسدی در 7 بازی اخیر برای سپاهان گلزنی نکرده و این در حالی است که موقعیت گلزنی خوبی داشته اما از آنها استفاده نکرد تا تعداد گل‌های او روی عدد 10 قفل شود و شانس آقای گلی در لیگ بیست و سوم را از دست بدهد.

آخرین گل رضا اسدی به 23 اسفند 1402 برمی‌گردد و او در سال 1403 هنوز نتوانسته طعم گلزنی را بچشد و از روزهای اوج خود فاصله گرفته و عملکرد او بعد از جام‌ملت‌های آسیا با افت قابل توجهی روبه‌رو شده است.

2000377

رضا اسدی در شرایطی در رتبه دوم جدول گلزنان حضور دارد که مهاجم آماده این روزهای پرسپولیس عیسی آل‌کثیر با 8 گل پشت سر او قرار دارد و با توجه به روند گلزنی که آل‌کثیر پیش گرفته دور از انتظار نخواهد بود که او هم به رقیبی سرسخت برای اسدی تبدیل شود، عیسی در نیم فصل نخست با توجه به عملکرد خوب شهریار و اسدی در خط حمله سپاهان نیمکت نشین شده بود و در نیم فصل مسابقات از این تیم جدا شد و به پرسپولیس بازگشت.

2015106

3 بازی تا پایان لیگ برتر مانده و رضا اسدی 3 گل دیگر نیاز دارد تا عملکردی مشابه فصل گذشته داشته باشد و تعداد گل‌های خود را افزایش دهد و همچنین بتواند رتبه جدول گلزنان را به دست آورد.

دیدگاه‌ها