کد خبر : 2020865 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 15:27 | 12.6K بازدید | 17 دیدگاه

ملاقات پورموسوی با مجری محبوب آبادانی‌ها

سرمربی استقلال خوزستان با توجه به اتفاقی که برای مجری محبوب آبادانی‌ها رخ داده، با حضور در بیمارستان از وی ملاقات کرد.

ملاقات پورموسوی با مجری محبوب آبادانی‌ها

به گزارش "ورزش سه"، استقلال خوزستان فردا در دیداری حساس و سرنوشت‌ساز باید در استادیوم غدیر اهواز برابر نساجی قائمشهر قرار گیرد. دیداری که از اهمیت بالایی در جدول برخوردار است و دو تیم گزینه سقوط به دنبال کسب نتیجه از این جدال و بهتر کردن شرایط خود در ادامه مسیر هستند.

سیروس پورموسوی که فصل گذشته موفق شد استقلال خوزستان را بعد از چند فصل حسرت، به لیگ برتر برساند اکنون امیدوار است در چهار بازی باقی‌مانده با دستیابی به امتیازات لازم از این شرایط نیز عبور کرده و سهمیه آنها را حفظ کند.

2021030

سرمربی آبی‌ها در آستانه بازی حساس تیمش مقابل نساجی قائمشهر اما بعد از اطلاع از شرایط یکی از مجریان باسابقه این استان، با همراهی کادر خود در بیمارستان حضور یافت تا شخصا از وضعیت علی عرب‌زاده اطلاع یابد. عرب‌زاده که یکی از گزارشگران قدیمی و خوش صدای آبادانی محسوب می‌شود و بیشتر گزارش بازی‌های نفت آبادان را عهده‌دار است، به دلیل سکته راهی بیمارستان امام خمینی شده و در بخش سی سی یو بستری است.

پورموسوی بعد از ملاقات با این گزارشگر آبادانی ضمن آرزوی سلامتی برای وی، از آخرین شرایط وی نیز در گفت‌وگویی که با کادرپزشکی داشت اطلاع یافت و پیگیر وضعیت نهایی او برای ترخیص شد.

"ورزش سه" نیز برای علی عرب‌زاده همکار رسانه‌ای‌مان آرزوی سلامتی دارد.

2021031

دیدگاه‌ها