کد خبر : 2020900 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 04:07 | 16.6K بازدید | 0 دیدگاه

تیرک دروازه مانع گلزنی هافبک گل‌گهر:

حسرت مشترک اسلامی‌خواه، مارینوس و کاپیتان استقلال!

ضربه بی‌نقص قائم اسلامی‌خواه به شکلی عجیب تبدیل به گل نشد.

حسرت مشترک اسلامی‌خواه، مارینوس و کاپیتان استقلال!

به گزارش "ورزش سه"، قائم اسلامی‌خواه هافبک هجومی تکنیکی گل‌گهر سیرجان در بازی با تراکتور فرصت گلزنی در دقایق ابتدایی را داشت اما بدشانس بود و ضربه او پس از برخورد به زیر طاق دروازه پورحمیدی به زمین خورد و بیرون آمد.

هافبک خوش نقش گل‌گهر که با درخشش در ترکیب هوادار مورد توجه مارینوس قرار گرفت خیلی زود در ترکیب این تیم جا افتاد و مورد توجه سرمربی یونانی سرمه‌ای پوشان قرار گرفت و به ترکیب اصلی راه پیدا کرد و از هفته بیستم به بازیکن ثابت این تیم تبدیل شد و در بازی با استقلال خوزستان در هفته بیست و چهارم برای این تیم گلزنی کرد.

2021106
2021107

اسلامی‌خواه روی کار تیمی بازیکنان گل‌گهر صاحب توپ شد و با چرخش خوب و ضربه بی‌نقص قصد داشت که دروازه پورحمیدی را باز کند و چند سانتی‌متر تا به ثمر رساندن یک گل زیبا فاصله داشت، سحرخیزان با حرکتی سریع اسلامی‌خواه را صاحب توپ کرد و او با پاس سریع به سمت راست تورس را در موقعیت شوت‌زنی قرار داد و پاس هوشمندانه تورس مجدد به اسلامی خواه رسید و این فرصت فوق‌العاده رقم خورد.

برخورد توپ به تیرک دروازه تراکتور حسرتی بود که فقط سهم قائمی‌خواه نبود و سرمربی یونانی گل‌گهر هم با حسرت این صحنه را دنبال می‌کرد و افسوس گل نشدن توپ در دقایق ابتدایی را تا پایان مسابقه همراه خود داشت، گل شدن این توپ به طور کامل شرایط مسابقه را عوض می‌کرد.

شاید کیلومترها دورتر حسین حسینی دروازه‌بان استقلال هم با گل نشدن این توپ دست‌هایش را روی سرش قرار داده باشد و شاهد کلین‌شیت رقیب اصلی خود در مسیر کسب دستکش طلا بوده است، حسینی و پورحمیدی رقابت نفس‌گیری برای کسب دستکش طلای لیگ بیست و سوم با یکدیگر دارند.

دیدگاه‌ها