کد خبر : 2020911 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 19:13 | 21.6K بازدید | 53 دیدگاه

چادرملو با شانس دو جام معتبر در لیگ ایران

شاید باورکردنی نباشد، اما تنها تیمی که در این فصل شانس تصاحب بیش از یک جام را دارد، از لیگ دسته اول ایران است.

چادرملو با شانس دو جام معتبر در لیگ ایران

به گزارش "ورزش سه"، سعید اخباری و تیمش به پیچ خطرناک فصل رسیده‌اند و اکنون به دنبال این هستند تا بهترین اتفاقات را در هفته‌های پایانی به نام خود کنند. آنها که در نیم فصل اول خصوصا توانستند بهترین عملکرد را با صدرنشینی چند هفته‌ای به نام خود کنند، اکنون در رقابت صعود با تیم‌های خیبر خرم‌آباد، فجرسپاسی شیراز و نفت مسجدسلیمان قرار دارند.

تنها چهار هفته به پایان فصل در لیگ آزادگان باقی مانده است و در حال حاضر خیبر خرم‌آباد در صدر جدول با 67 امتیاز قرار دارد. بعد از آنها فجرسپاسی با 64 امتیاز و چادرملو با 63 امتیاز حاضر هستند و نفت مسجدسلیمان هر چند شانس صعودش کم شده اما با 56 امتیاز و کورسوی امید چشم به چهار بازی باقیمانده دارد.

چادرملو اما اکنون تیمی خاص در این فصل محسوب می‌شود؛ تیمی که شانس این را دارد تا به دو جام در این فصل برخلاف دیگر مدعیان باقی مانده دست یابد. شاگردان سعید اخباری با فاصله امتیازی 4 با خیبر خرم‌آباد طی چهار بازی باقیمانده آخرین شانس‌های قهرمانی خود را دنبال خواهند کرد.

آنها البته در جام حذفی نیز حضور دارند و با شانسی بعید و دور از ذهن، این شانس را دارند تا در این رقابت‌ها نیز قهرمانی را از آن خود کنند. دیگر تیم‌های مدعی مثل استقلال و پرسپولیس با شانس قهرمانی در لیگ برتر، از جام حذفی کنار رفته‌اند و در لیگ آزادگان نیز این شانس برای خیبر خرم‌آباد و فجرسپاسی با توجه به کنار رفتن از جام حذفی، شانس تصاحب دو جام را نخواهند داشت.

البته این موضوع تنها شرایط چادرملو را در تصاحب و شانس جام نشان می‌دهد و بعید است در این فصل آنها موفق به کسب این عنوان حداقل در جام حذفی شوند. در لیگ آزادگان نیز خیبر با فاصله 4 امتیازی در فاصله چهار بازی باقیمانده، تنها روی کاغذ این شانس را به شاگردان سعید اخباری می‌دهد.

دیدگاه‌ها