کد خبر : 2020921 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 19:49 | 76.4K بازدید | 8 دیدگاه

خداحافظی بایرنی‌ها با بازیکنی که برایشان ستاره نشد

مراسم خداحافظی بونا سار با هواداران بایرن مونیخ قبل از بازی مقابل وولفسبورگ برگزار شد.

خداحافظی بایرنی‌ها با بازیکنی که برایشان ستاره نشد

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ در بازی هفته سی و سوم بوندس‌لیگا به مصاف وولفسبورگ رفته و قبل از سوت شروع بازی، مراسم خداحافظی با بونا سار برگزار شد.

بونا سار 32 ساله در پایان فصل قراردادش تمام می‌شود و باشگاه برنامه‌ای برای تمدید قرارداد با او ندارد. او در چمن ورزشگاه آلیانز آرنا حضور یافت و مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

مکس ایبرل و کریستوف فروند به عنوان مدیران بایرن کنار این بازیکن حضور یافتند و با اهدای یک دسته گل و تابلویی با عکس این بازیکن به عنوان یادبود، با او خداحافظی کردند.

2021140

این مدافع راست تلاش زیادی داشت تا دوباره به ترکیب بایرن بازگردد اما هرگز نتوانست پس از پارگی رباط صلیبی برای بایرن مونیخ بازی کند.

سار که هفته اخیر به تمرینات گروهی بایرن مونیخ ملحق شده امید داشت حداقل تا پایان فصل طی یک یا دو بازی در ترکیب حضور داشته باشد اما توماس توخل برای او چنین برنامه‌ای نداشت.

2021139

سار از زمان انتقال از المپیک مارسی در فصل 21-2020 هرگز در بایرن شرایط مناسبی را  تجربه نکرده و قبل از مصدومیتش در ماه دسامبر که فصل را برای او تمام کرده بود، تنها 16 بازی در بوندس‌لیگا پیراهن بایرن را به تن کرده بود. در این بازی‌ها، سار فقط 6 بار از ابتدا در ترکیب حضور داشت.

سار این فصل تنها در دو بازی برای تیمش کرد.  او مقابل ماینتس 18 دقیقه و مقابل هایدنهایم هم 13 دقیقه در ترکیب حضور پیدا کرد.

دیدگاه‌ها