کد خبر : 2020933 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 04:41 | 8.2K بازدید | 2 دیدگاه

رقابت با بیرانوند و جعفرپور ادامه دارد:

اخباری شانس کسب دستکش طلا را از دست داد

محمدرضا اخباری شانس کسب دستکش طلای لیگ بیست و سوم را از دست داد.

اخباری شانس کسب دستکش طلا را از دست داد

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا اخباری دروازه‌بان تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان که شروع فوق‌العاده‌ای در ابتدای لیگ بیست و سوم داشت و یکی از بازیکنان مهم این تیم در طول فصل بوده است شانس کسب دستکش طلا را به طور کامل از دست داد.

اخباری در نیم فصل نخست با 7 کلین‌شیت یکی از بهتر آمارها در بین دروازه‌بان‌های لیگ داشت اما در نیم فصل دوم نتوانست روند خوب خود را ادامه دهد و شرایط برای او و گل‌گهر به شکلی بود که در 7 دیدار اخیر تنها در بازی مقابل شمس‌آذر توانست دروازه خود را بسته نگه‌ دارد و در طول همین هفته‌ها فاصله او با رقبایش بیشتر از قبل شد.

پورحمیدی دیروز شانزدهمین کلین‌شیت خود را انجام داد و با توجه به اینکه 3 هفته دیگر به پایان لیگ برتر نمانده اخباری تحت هیچ شرایطی به او نخواهد رسید و همچنین برای رسیدن به سیدحسین حسینی هم کار غیرممکنی دارد، اما می‌تواند در ادامه فصل با علیرضا بیرانوند رقابت داشته باشد.

او روز گذشته مقابل تیم سابق خود تراکتور دو گل دریافت کرد تا در دو دیدار رفت و برگشت مقابل آنها گل دریافت کرده باشد و نتواند دروازه خود را بسته نگه‌ دارد، اخباری به واسطه روزهای خوبی که در تراکتور پشت سر گذاشته بود توسط هواداران تراکتور به شدت مورد تشویق قرار گرفت.

دیدگاه‌ها