کد خبر : 2020945 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 21:54 | 36.7K بازدید | 53 دیدگاه

تن‌هاخ: آینده‌ام نه، فقط به سیتی فکر می‌کنیم

اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستر یونایتد، می‌گوید به آینده‌اش در این باشگاه فکر نمی‌کند و تمام تمرکزش بر روی فینال جام حذفی است.

تن‌هاخ: آینده‌ام نه، فقط به سیتی فکر می‌کنیم

به گزارش "ورزش سه"، منچستر یونایتد امشب در چارچوب هفته سی و هفتم مقابل آرسنال متحمل شکست ۱-۰ شد. آنها با این نتیجه با همان ۵۴ امتیاز در رتبه هشتم ماندگار شدند. اریک تن‌هاخ پس از پایان بازی در گفت‌وگو با خبرنگاران به سوالات آنها پاسخ داد.

عملکرد تیم در این بازی؟
ما بسیار رقابتی و خوب بازی کردیم. دیدید که در طول بازی در یک سطح بودیم. حتی در حالی‌که هفت نفر از بازیکنان اصلی‌مان را در اختیار نداشتیم در بازی بودیم و به آنها فشار وارد می‌کردیم. به‌نظرم حتی می‌توانستیم نتیجه بگیریم و یک مساوی یا پیروزی کسب کنیم.

اشتباه کاسمیرو روی گل آرسنال؟
او نباید در آن لحظه آنجا باشد، این واضح است. او این را می‌داند. اما برای بقیه بازی عملکرد خوبی از او بود. اینکه یک بازیکن را فقط با یک صحنه قضاوت کرد کار بسیار اشتباهی است. بروید و بقیه بازی را ببینید. او فقط در آن صحنه بازیکن ما نبود!

2021191

در این مدت کاسمیرو در دفاع بازیکن مفیدی برای تیم بوده؟
او می‌تواند این کار را انجام دهد. شک نکنید مدافع خوبی است. بدیهی است که دوشنبه گذشته مقابل کریستال پالاس شب او نبود و عملکرد ضعیفی داشت که ممکن است برای هر بازیکنی پیش بیاید. او می‌تواند در آن پست بازی کند، همان‌طور که امروز در سطح مناسبی قرار داشت.

به فینال جام حذفی فکر می‌کنید؟
قطعا. به همین دلیل باید از برخی بازیکنان محافظت کنیم تا برای آن بازی آماده باشند. ما می‌توانیم برخی از آنها را بازی دهیم اما باید مواظب باشیم و به فینال جام حذفی فکر کنیم.

احتمال اتمام فصل با تفاضل منفی؟
ما در این فصل مشکلات زیادی داشتیم که منجر به وضعیت کنونی شدند. مصدومیت‌ها و اشتباهاتی که به‌شدت ما را اذیت کردند.

آینده‌تان در باشگاه؟
من به این موضوع فکر نمی‌کنم. این بحث اصلا نباید مطرح شود چون ما یک بازی بسیار مهم در فینال جام حذفی مقابل منچستر سیتی داریم. این سوالات را باید در پایان فصل از مالکان بپرسید.

دیدگاه‌ها